28 Noveinber 1912. Burgemeester en Wethouders van Heemstede heb- ben de eer den Raad ter goedkeuring aan te bieden onderstaand rapport der Plantsoenen - Commissie, waar- mede zij zich geheel kunnen vereenigen. Aan Heeren Bursemeester en Wethouders van HEEMSTEDE. De Plantsoenen-Commissie heeft op 22 October 1912 met den gemeente-opzichter en den Hoofd-opzichter der Ned. Heide - Maatschappij, den Heer J. Koel, de gemeente-plantsoenen nagegaan. Over het algemeen was de indruk over de laatste aanplantingen gunstig. De werkzaamheden in het komende seizoen zullen volgens haar oordeel moeten bestaan in het, waar noo- dig, snoeien der boomen, hct nazien der boombe- scherming en hct herstellen van losgeraakte steunsels. Kooieu vau boomen. Veel te rooien valt er niet. Enkel hier en daar een dooden, gevaarhjken of hinderlijken boom n. 1. Zandvoortsehelaau 1 of 2 doode wilgen en 2 iepen, waarvan een gevaarlijk voor de spoorlijn en een bij de tolgaarderswoning, welke dan te gelijk met den voor- gaanden door een jongen boom vervangen kan worden. Heerenweg1 doode iep tegenover „Vredenhof". Bronsteeweîï 1 iep voor het inrijhek van den Heer Leo Roozen, tot de rooiing waarvan reeds besloten werd bij Raadsbesluit van 20 Juni 1912 en 1 jong iepje vöôr het huis van den Heer Captein, dat ten gevolge van aanrijding dood is gegaan. De Commissie meent de rooiing van nog 3 iepen vöôr de perceelen van de Heeren Leo- Roozen en P. G. Smit, die daarom gevraagd hebben, te moeten ont- i

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 1