28 Novernber 1912. 2 raden. De noodzakelijkheid daarvan wordt niet ingezien. Binnenweg 1 doode iep tegenover de Kastanjelaan. Kerklaan 2 beuken vôôr het huis van den Heer L. van der Weiden, 1 op den Zuid- en 1 op den Noord- berm. Beiden verkeeren in zeer slechten toestand en zijn dus gévaarlijk. Kes jSIOTaplein 2 of 3 jonge acacias, welke dood zijn gegaan. Alg. Begraaiplaats 2 eiken, 1 aan de Zuidzijde, welke de jonge dennetjes overschaduwt, en 1 aan de Noordzijde, welke ten nadeele van een kastanjeboom groeit. Voorts zal gehakt moeten worden het eikenhakhout langs de Leidschevaart bij de Bennebroeksche grens en de elzensingel tusschen die grens en de Manpadslaan. Het zal niet loonend zijn eene afzonderiijke publie- ke veiling van de gerooidc boomen en het hakhoutte doen houden. Daarom wordt geadviseerd, om het hakhout te doen veilen te gelijk met eene veiling op de naburige bui- tenplaatsen, en de overige boomen hetzij voor eigen gebruik der gemeente aan te wenden, uit de hand te verkoopen of zoo er gelegenheid is, die onder te bren- gen in eene veiling in de buurt, waar de stammen zul- len liggen. Planten van boomen. Ten slotte stelt de Commissie de volgende beplan- tingen voor Zandvoortsehe laan 2 iepen in plaats van de te rooien boomen. Bronsteeweg; 1 iep ter vervanging van het doode iepje. Bes Novapleiu 2 of 3 acacias ter vervanging van de doode exemplaren. Drieheerenlaan Het vorig jaar werd besloten aldaar berken te planten. Sedert is een adres ingekomen om zulks niet te doen, doch om iepen te planten. Ofschoon de Commissie meent, dat berken daar een goede boom- soort zouden blijken, wil zij daartoe niet meer advisee- ren, nu gebleken is, dat de bewoners daartegen be- zwaar hebben.

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 2