Yerlichting Haarlemmerhoutpark. 28 November 1912. De Raad der Gemeente Heemstede, Overwegende, dat de wenschelijkheid is gebleken de gasverlichting in de Vijverlaan, de Middenlaan, de Linnaeuslaan, de Spaarnelaan en de Zonnelaan te verbete.ren, voor zoover die straten zijn gelegen in het bouwplan Haarlemmerhoutpark vastgesteld bij raads- besluit van 20 Juni 1912 Overwegende, dat de verlichting der straten, vol- gens het bepaalde sub 14 van dat raadsbesiuit, niet voor rekening der gemeente geschiedt, zoolang die straten niet door de gemeente zijn overgenomen Overwegende, dat de overdracht der straten nog niet is geschied, daar de straten door verschillende omstandigheden nog niet geheel in orde konden wor- den gebracht Gelet op het advies der Commissie voor de Bedrij- ven, dd. 1 November 1912 Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen in het Haarlemrnerhoutpark voor rekening der gemeente langs de Vijverlaan, de Middenlaan, de Linnaeuslaan, de Spaarnelaan en de Zonnelaan voor eene behoor- lijke verlichting zorg te dragen, onder voorwaarde, dat daartoe eerst mag worden overgegaan, als door de naamlooze vennootschap Haarlemmerhoutpark Maatschappij voor Bouw- en Sportterreinen, gevestigd te Heemstede, eene verklaring is gegeven, waarbij genoemde Maatschappij zich verbindt te zullen zorg dragen, dat de straten, die door de gemeente zullen worden veriicht, in orde zullen zijn gemaakt overeen- kornstig de bepalingen van het Raadsbesluit van 20 Juni 1912, vöör 1 Mei 1913, zoodat de overdracht

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 5