Verllchting bouwplan Zuiderhout. 28 November 1912. De Raad der gemeente Heemstede Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders, om, op grond van dezelfde overwegingen als aangevoerd in het heden genomen besluit, inzake Verlichting Haarlemmerhoutpark de gasverlichting 'i'n de Beelslaan te verbeteren, welke laan is gelegen in het bouwplan Zuiderhout vastgesteld bij raads- besluit van 22 Augustus 1911 gewijzigd bij raadsbe- sluit van 28 Aug. 1912; Burgemeester en Wethouders te machtigen, om in het bouwplan Zuiderhout voor rekening der gemeente langs c'e Beelslaan voor eene behoorlijke verlichting zorg te dragen, onder voorwaarde, dat daartoe eerst mag worden overgegaan, als door de Exploitatie Maatscha ppij van OnroerendeGoederen Zuiderhout" gevestigd te Heemstede," eene verklaring is gegeven, waarbij genoemde Maatschappij zich verbindt te zul- Ien zorg dragen, dat de straat, die door de gemeente zal worden verlicht, in orde za! zijn gemaakt over- eenkomstig de bepalingen van het Raadsbesluit van 22 Augustus 1911 gewijzigd bij Raadsbesluit van 28 Augustus 1912, vöör 1 Mei 1913, zoodat de overdracht ook voör dien datum zal kunnen plaats hebben en waarbij tevens wordt verklaard, dat zij, wanneer die overdracht niet voor dien datum heeft kunnen plaats hebben, aan de gemeente voor elke week of gedeel- te van eene week daarna eene boete verschuldigd is van twee gulden. Gedaan ter openbare vergadering van den 28 No- vember 1912. BESLUIT De Voorzitter, De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1912 | | pagina 7