fferkliedegfeglement. 9 Januari 1913. WIJZIGING LOONTABELLEN. De Raad der Geineente Heemstedc Gelet op zijn besluit van 21 Mei 1912, waar- bij werden vastgesteld de loontabellen ter uitvoering van Art. 21 van het Werkliedenreglement; Overwegende, dat bij de samenstelling der Bij- zondere Voerschriften ter uitvoering van het Werklie- denreglement is gebleken, dat in genoemd besluit en- kele wijzigingen en aanvullingen moeten worden aan- gebracht; Overwegende, dat het wenschelijk is den da- tum, waarop de werklieden voor de berekening hunner loonen worden beschouwd in dienst der gemeente te zijn getreden, niet afhankelijk te stellen van den datum van in werking treding van het Werkliedenreglement; Gehoord het voorstel van Burgemeester eu Wethouders; BESLUIT In het raadsbesluit van 21 Mei 1912 bovenge- noemd de volgende veranderingen aan te brengen 1 e. onder I Openbare Werken nog op te nemen Arbeider, met een minimum loon van f 10. 20 en een maximum loon van f 12- 60; Wachter of waker, met een loon van 17 cent per uur voor Dagdienst en 20 cent per uur voor Nacht- en Zondagsdienst; 2e. art. 4 (2) van de Algemeene regelen omtrent de bepaling van het loon te lezen als volgt Aan vaste werklieden, die gehuwd of weduwnaar „zijn en wier vaste weekloon een maximum bedraagt „van f 13- 20 of minder, wordt, indien zij meer dan vier ,.tot hun gezin behoorende wettige kinderen (wettig er- „kende daaronder begrepen) beneden 14 jaar hebben „te verzorgen, voor ieder kind boven dat aantal en te-

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 11