JK GasleTering aan de Gemeente Zandvoort. 9 Januari 1913 Aan den Raad der Gemeente Heemstede. Het komt ons voor, dat de Raad er belang in zal stellen om een overzicht te hebben van de geschie- denis der onderhandelingen met de gemeente Zand- voort over de levering aldaar van gas door onze ge- meente. Die geschiedenis luidt als volgt 20 Mei 1911, No. 136—554. Door den Burgemeester wordt aan zijn ambtgenoot te Zandvoort gevraagd of de Directeur onzer Gasfa- briek eens met hem mocht komen spreken over de mogelijkheid van gaslevering in Zandvoort. 26 Mei 1911. De Burgemeester van Zandvoort bericht aan zijn ambtgenoot te Heemstede, dat hij den Directeur gaar- ne zal ontvangen De Directeur heeft daarop een onderhoud met den Burgemeester van Zandvoort gehad en vervolgens verschillende gegevens ten behoeve van het plan van gaslevering aan Zandvoort verzameld. 5 October 1911 No. 136—589. Burgemeester en Wethouders van Heemstede rich- ten naar aanleiding van die gegevens een brief aan Burgemeester en Wethouders van Zandvoort, waarin gevraagd wordt, of laatstgenoemd college bereid zou zijn met hen onderhandelingen aan te knoopen in zake de levering van gas aan Zandvoort door Heem- stede 12 October 1911. De Gascommissie der gemeente Zandvoort verzoekt aan den Directeur onzer Gasfabriek, aan haar de voorwaarden te doen toekomen, waaronder Heemstede eventueel bereid zou zijn aan Zandvoort gas te leveren. De Directeur heeft daarop einde October 1911 eene conferentie met de Gascommissie van Zandvoort ge- had, waarvan het gevolg was, dat hij, dd. 6 November 1911, aan die Commissie twee ontwerp-overeenkom- sten heeft ter hand gesteld, zooals hij zich die leve-

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 13