9 Janua.ri 1913 ring dacht. Deze ontwerpen hebben nader het onder- werp van bespreking uitgemaakt tusschen de Gascom- missie van Zandvoort met onzen Directeur. De Cirecteur bevestigt schriftelijk, welke wijzigin- gen hij eventueel nog in de ontwerp-overeenkomsten zou willen aanbrengen. Onderhandelingen tusschen de colleges van Burge- meester en Wethouders van beide gemeenten hadden dan nog niet plaats gehad 7 December 1911, No. 1330. Burgemeester en Wethouders van Zandvoort be- richten aan den Burgemeester van Heemstede, dat de Raad hunner gemeente in zijne vergadering van 4 December j. 1. in principe besloten heeft het gas van Heemstede te betrekken en dat over de wijze van levering enz. de Gascommissie nader met Heemstede in overleg zal treden. Antwoord van den Burgemeester van Heemstede aan Burgemeester en Wethouders van Zandvoort, speci- aal om te vragen hoe het overleg tusschen de Gas- commissie en Heemstede moest plaats hebben. Schrijven van Burgemeester en Wethouders van Zandvoort naar aanleiding van het vorige aan Burge- meester en Wethouders van Heemstede met uitnoo- diging om den Directeur te willen machtigen tot het bijwonen eener vergadering van den Raaci van Zand- voort op Maandag 22 Januari 1912. Schrijven van Burgemeester en Wethouders van Heemstede aan Burgemeester en Wethouders van Zandvoort, waarbij wordt medegedeeld, dat er bij hun College geen bezwaar bestaat dat de Directeur die vergadering za! bijwonen. ln datzelfde schrijven wordt er op gewezen, dat de onderhavige zaak eenigszins anders is behandeld dan Burgemeester en Wethouders van Heemstede zich hadden voorgesteld, dat n I. laatstgenoemd College 2 17 November 1911. 2 Januari 1912, No. 136615. 19 Januari 1912, No. 99. 20 Januari 1912, No. 136615.

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 14