9 Januari 1913 3 had gemeend dat eerst de beide Dagelijksche Bestu- ren tot overeenstemming hadden moeten komen, al- vorens de zaak in de Raden kon worden behandeld althans in openbare zitting Tevens wordt de wen- schelijkheid betoogd, om aan hetgeen in deze geschiedt zoo min mogelijk publiciteit te geven, daar het dezer zijds minder juist werd geacht. dat de leden van den Raad van Heemstede uit de nieuwsbladen kennis zouden krijgen van eene dergelijke belangrijke zaak, waarvan zij officieel nog niets wisten. 27 Januari 1912. No. 140, Brief van Burgemeester en Wethouders van Zandvoort aan Burgemeester en Wethouders van Heemstede met uitnoodiging den Directeur te machtigen tot het bij- wonen eener conferentie van den Raad van Zand voort op Dinsdag 30 Januarl 1912 De Directeur heeft toen 2 conferenties bijgewoond en daarbij is zijri ontwerp besproken. De wijzigingen. welke door den Raad van Zandvoort werden verlangd werden schriftelijk door Burgemeester en Wethouders van Zandvoort bevestigd in hunne brieven aan den Directeur respectievelijk van 24 Januari 1912, No 125. en 5 Februari 1912 No. In deze dagen namen de vcorbereidende werkzaam- heden voor de uitbreiding der gasfabriek welke in geen verband stonden tot de Zandvoortsche plannen al den beschikbaren tijd van den Directeur in beslag zoodat eerst eenigen tijd daarna zijn gewijzigd ont- werp bij de Commissie voor de Bedrijven en bij Bur- gemeester en Wethouders inkwam. 28 Maart 1912. No. 426. Burgemeester en Wethouders van Znndvoort ver- zoeken aan Burgemeester en Wethouders van Heem- stede hen wel te willen mededeelen, hoe ver het staat met de plannen voor het leveren van gas uit onze fabriek aan hunne gemeente en wanneer zij van ons de voorstellen daaromtrent kunnen verwachten. 4. April 1912, No. 136 —643. Burgemeester en Wethouders van Heemstede be- richten aan Burgemeester en Wethouders van Zand- voort, dat de plannen in onderzoek zijn, doch dat nog niet met zekerheid kan worden gezegd, wanneer voor- stellen aan hen zullen worden toegezonden.

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 15