9 Januari 1913 5 8 October 1912, No. 136—718. Burgemeester en Wethouders richten het voleende schrijven tot Burgemeester en Wethouders van Zand- voort. HEEMSTE DE, 8 October 1912 No. 136718. Gaslevering. Volgens de verslagen in de dagbladen is in de ver- gadering van Uwen Raad op 24 September i I i„ za- ke gaslevenng op voorstel van den Heer Zwaan met algemeene stemmen besloten om, onder aanhouding der onderhandelmgen met Heemstede, de onderhande lingen met de Residu gasmaatschappij te heropenen. Gaarne zouden wij van Uw College vernemen, of dit bericht juist îs. W'î moeten n.l. ten behoeve van andere werken eene geldleenmg sluiten. Tot nu toe hebben wïj ge- wacht om daarvan werk te maken, omdat wij voor het geval _aan onze gemeente de concessie voor gas- Ievermg m de Uwe werd verleend het bedrag der kosten daarvan onder dezelfde leening hadden willen onderbrengen Wanneer er kans bestaat, dat Uwe Raad spoedig eene defimtieve beslissing neemt, aan wie de conces- sie zal worcen verleend, dan zouden wij nog even willen wachten met de vaststelling yan het juiste be- drag der op te nemen gelden. Bestaat die kans niet, of is naar Uw meening de Uwer gemeente toch niet bereid aan onze ge- meente de concessie te verleenen, dan zouden wijdit gaarne spoedig willen vernemen Weliicht zouden wij zelf ons een oordeel kunnen vormen over de stemming in den Raad ten opzichte vani de gaslevering door onze gemeente, wanneer Uw Gollege zou kunnen goedvinden ons een afschrift te zenden van de notulen die hierop betrekking hebben. 11 October 1912, No. 1430. Burgemeester en Wethouders van Zandvoort zenden gevraagde uittreksel uit de notulen der Raadsver- gadermg van 24 September 1912. Daaruit blijkt o.a dat de gascommissie te Zand- voort' hoewel in beginsel tegen de levering van gas

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 17