Ten slotte wordt met algemeene stemmen aangeno- men een voorstel van den Heer Zwaan om de onder- handelingen met de gemeente Heemstede aan te hou- den en die met de Hollandsche Residugas maatschap- pij te heropenen. 9 Januari 1913 6 door eene zuster gemeente, nu, nadat de meerderheid van den Raad zich verklaard heeft vöôr die levering te zijn, vermeent aan te moeten bevelen aan de ge- meente Heemstede concessie te verleenen, mits de ingediende voorwaarden worden gewijzigd volgens haar rapport. Toch blijkt de Commissie beslist te zijn tegen het verleenen van concessie aan eene zustergemeente, en zij hoopt, dat de Raad op zijn eenmaal genomen be- sluit terug moge komen en concessie verleenen, hetzij hetzij voor residugas hetzij voor steenkolengas, aan particulieren. 14 October 1912. No. 136718. Burgemeester en YVethouders van Heemstede melden aan Burgemeester en Wethouders van Zandvoort, dat zij gaarne nu reeds zouden kennis nemen van be- doelde wijzigingen, opdat zij zouden kunnen overwe- gen of die wijzigingen voor hen aannemelijk zouden zijn. Zij voegen aaaraan toe, dat, mocht zulks niet het gaval wezen, de gasievering door Heemstede vermoe- delijk niet tot' stand zal komen, doch dat, mochten zij er wel mede accoord gaan, de afwerking der zaak, bespoedigd zou kunnen worden, omdat zij dan, zoodra de onderhandelingen weer mochten worden voortgezet, hun oordeei reeds zouaen hebben kunnen vormen. 28 Nov. 1912 No. 136—746 Burgemeester en Wethouders van Heemstede vra- gen spoedige toezending van de bij het vorig schrij- ven bedoelde opgaven van de wijzigingen. 29 Nov. 1912, No. 1738. Burgemeester en Wethouders van Zandvoort mel- den, dat de Raad hunner gemeente de door de Gas- commissie voorgestelde wijzigingen nog niet in be- handeling heeft genomen, zoodat zij aan Burgemeester en Wethouders van Heemstede dienaangaande nog geen nadere mededeelingen kunnen doen.

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 18