JUL Yaststelling nieuw Siouwplan Watervliet 9 Januari 1913. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien een adres, dd. 23 Maart 1912, met bijbehoo- rende teekeningen van de Naamlooze Vennootschap Maatschappij tot Exploitatie van onroerende Goederen en administratie van schuldvorderingen Watervliet gevestigd te Haarlem, waarbij vergunning wordt ver- zocht tot het aanleggen van straten op de kadastrale perceeler. gemeente Heemstede Sectie B, Nos, 36, 37 en 38 Overwegende, dat het wenschelijk is in zijn besluit van 22 Juli 1912, tengevolge van een brief van den Voorzitter van Gedeputeerde Staten van Noordholland d.d. 6 September 1912. eenige wijzigingen aan te brengen Overwegende, dat geen bezwaar bestaat om het vastgestelde uitbreidingsplan der gemeente bij de eerst- volgende herziening in overeenstemming te brengen met het bouwplan, zooals dit nu is samengesteld in overleg met den Inspecteur van de Volksgezondheid voor Noordholland en Utrecht, cen ontwerper van het uitbreidingsplan den heer Jos Th. J. Cuypers, ge- noemde Naamlooze Vennootschap en Burgemeester en Wethouders Overwegende, dat het wenschelijk is ook de over- dracht der wegen met bijbehooren aan de gemeen- t'e te regelen Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders Gelet op de bepalingen der Bouw- en Woningver- ordening Gezien het advies der Gezondheidscommissie ge- zeteld te Bloemendaai dd. en het advies van den Gemeer.te- Opzichter dd. 28 December 1912 HEEFT BESLOTEN A. In te trekken het raadsbesluit dd. 22 Juli 1912, tot vaststelling van het bouwplan „WatervIiet B. Goed te keuren den aanleg door de Naamlooze Vennootschap Maatschappij tot Exploitatie van Onroe- rende Goederen en administratie van schuldvorderin-

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 23