9 Januari 1913 2 gen Watervliet gevestigd te Haarlem in dit besluit verder aangeduid met de Maatschappij van het stratenplan, zooals is aangegeven op de in dubbel overgelegde en gewaarmerkte teekening op de terrei- nen kadastraal bekend Sectie B. Nos. 36. 37 en 38, en zulks onder de volgende bepalingen en voorwaarden: 1. dat de voor bouwgrond bestemde grond worde bebouwd in dier voege, dat onverminderd de bepalin- gen der bouw- en woningverordening minstens een derde deel van den voor elk perceel bestemden bouw grond onbebouwd blijve en worde bestemd tot tuin of open plaats; langs de twee van Noord naar Zuid ont- worpen straten zal de bebouwing zoô moeten geschie- den, dat op nader, in overleg met Burgemeester en Wethouders te bepalen plaatsen één huizenblok van 4 of 5 woningen aan beide kanten dier straten ten minste 2 Meter worde teruggebouwd en de grond voôr die huizen uitsluitend als tuin bij de huizen in gebruik blijft. 2. de kruinshoogte der straten zal ten minste 0.50 M. boven A. P. moeten zijn uitgezonderd de sîraat langs de Pijlslaan, welke op ten minste 0 30 M. boven A. P. moet zijn, het plantsoen zal moeten worden opgehoogd tot ten minste 0.45 M boven A. P. De noodige ophooging moet geschieden met materiaal ten genoegen van Burgemeester en Wethouders wan- neer door aanleg van eene straat een gedeelte van eene sloot wordt gedempt, waardoor de doorsiroonnng wordt belemmerd, moet worden gezorgd dat de afwa- tering ter plaatse voldoende is, ten genoegen van Bur- gemeester en Wethouders. De wegen aansiuitende op den weg langs de Pijlslaan moeten met geleidelijke da- ling aansluiten op dien weg. 3. De slooten, voor zoover die onder de aan te leggen straten komen, moeten vôör de demping wor- den uitgebaggerd tot op den vasten bodem, de uitko- mende specie moet zoover worden vervoerd, dat deze niet onder de aan te leggen straten komt De sloot tusschen de perceelen der Maatschappij en de Pijlslaan moet worden gedempt en bij voortduring worden bestemd voor den openbaren dienst. 4. de straten zullen worden aangelegd met rijstraat en trottoirs overeenkomstig de breedten aangegeven op de bij dit besluit behoorende teekening langs de

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 24