9 Januari 1913 3 Pijlslaan zal worden aangelegd een trottoir breed 2 Meter en eene rijstraat breed te'n minste 4 Meter, wel- ke rijstraat over de geheele lengte moet worden ge- legd tot aan de Noordelijke grens van de eigendom- men der Maatschappij. 5. de beharding van de rijstraat met inbegrip der goten zal geschieden door bestrating op hun kant in zuiver zand met straatklinkers waalvorm, die van de trottoirs door bestrating met klinkerdrielingen op hun kant in zuiver zand om het plantsoen en langs de rijstraat en de trottoirs zai een rollaag en koplaag van klinkers voor afsluiting moeten worden gemaakt. 6. De rioleering zal bestaan uit een eivormig ce- mentriool groot inwendig 36 X 54 c. M. bestaande uit bak en kap. Elk rioolstuk van i Meter lengte moet vrijstaande een gewicht van 1500 K. G. kunnen dragen, zonder dat daarin scheuren of barsten ontstaan de beproe- ving van de daartoe door den gemeente opzichter aan te wijzen rioolstukken geschiedt voor rekening der Maatschappij. Deze rioleering zal waterdicht moeten worden ge- legd op nader door Burgemeester en Wethouders aan te geven hoogte en zal moeten worden onderheid met palen lang ten minste 2,5 Meter, waarop kespen zwaar 6£ bij 16.j c.M. en twee platen te zamen breed 30 c.M. en zwaar 6,j c M. de palen ten minste zwaar aan den kop in omtrek 0 55 M. en aan de punt in om- trek 0.36 M. De palen op afstanden van 1.50 M. hart op hart in de lengte en 0.35 M hart op hart in de breedte, om den andere zullen twee palen moeten worden gesla- gen, zoodat een goed geheel wordt verkregen. De kespen met hakkelbouten dik 9 m.M. lang 25 c.M. op de palen te bevestigen. De platen met lange spijkers op de kespen te ver- binden, op ieder draagpunt twee spijkers. De op de teekening aangegeven zeven verbindings- putten voor de rioleering zullen groot moeten zijn in- wendig minstens 0,55 bij 0,88 Meter en diep ten min- ste 0, 80 Meter en gemaakt moeten worden van klin- kers in portland-cementspecie met wanden zwaar een steen of 0,22 M. bodem 0,18 M. of drie platte lagen, zij zullen moeten worden afgedekt met eene gegoten ijzeren plaat lang 1.10 bij 0.76 M, en dik minstens

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 25