9 Januari 1913 4 0,015 Meter. De putten moeten ten genoegen van Burgemeester en Wethouders worden onderheid. De op de teekening aangegeven acht en twintig straatkolken met roosters moeten zijn volgens model aanwezig ten Raadhuize dezer gemeente groot ten minste 0.33 bij 0,33 Meter en moeten een uitloop hebben van 0.15 Meter, zij moeten voorzien zijn van een stankafsluiter en per stuk wegen ten minste 140 K. G. zij moeten met kruikaardenbuizen inwendig wijd 0.15 Meter aan het hoofdriool worden aangesio- ten, alle verbindingen zullen met portland-cementspecie moeten worden aangesmeerd en bewerkt. 7. Voor het aanstellen van een opzichter voor toe zicht op de werkzaamheden van riolen- en stratenaari leg zal aan de gemeente moeten worden betaald een bedrag van f 25 per week of gedeelte van eene week, dat daaraan gewerkt wordt eene week wordt geacht telkens in te gaan op Maandag. 8. De verlichting geschiedt, zoolang de straten niet door de gemeente zijn overgenomen, niet voor rekening der gemeente. De gemeente zal het recht hebben in de straten kos- teloos gas-, water en andere leidingen en buizen te, doen leggen, zullende de Maatschappij verplicht zijn daarbij steeds zoo goed mogelijk hare medewerking te verleenen en de gemeente verplicht zijn de straten minstens in denzelfden toestand op te leveren als ze deze bij het leggen der leidingen en buizen gevonden heeft, terwijl de gemeente het op het terrein van adres- sante te verstrekken gas en duinwater zal leveren op dezelfde voorwaarden als in het overige gedeelte der gemeente en na overname der straten voor behoor- lijke verlichting daarvan zal zorgen, naar gelang daar- toe door uitbreiding der bebouwing de behoefte zal blijken. 9. De aanleg der straten zal mogen geschieden naar gelang van de behoefte der bebouwing ter be- oordeeling van Burgemeester en Wethouders, na over- leg met de Maatschappij. Van elken aanleg van straten of gedeelten van stra- ten moet minstens eene week vooraf kennis worden gegeven aan Burgemeester en Wethouders 10. De Maatschappij is verplicht langs alle straten in het trottoir aan de zijde van de straatgoot boomen te planten op een ouderlingen afstand van ten hoog-

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 26