9 Januari 1913 5 ste twaalf meter, zullende de soort en hoedanighefd der boomen moeten ziin ten genoegen van Burge- meester en Wethouders. 11. De voor de straten, trottoirs en rioleering te gebruiken materialen moeten zijn van de beste in hun soort en alle bovengenoemde werken zullen moeten worden uitgevoerd en opgeleverd ten genoegen van Burgemeester en Wethouders, aan wie vooraf een monster der te verwerken straalklinkers en klinkerdrie- lingen, en desverlangd ook van de riolen en verdere m'aterialen ter keuring moet worden gezonden en rie tevens in de gelegenheid moeten worden gesteld om afle materialen voor het gebruik op het werk te doen keuren; afgekeurde rnaterialen mogen niet vvorden gebruikt 12. Bij de overdracht van in het bouwplan begre- pen gronden, welke niet voor straten of voor het in de straten gelegen plantsoen bestemd zijn, zal in elke akte van overdracht moeten worden opgenomen de voorwaarde gesteld onder 1, terwijl, onverschillig of die opneming al dan niet is geschied, alle opvol- gende eigenaren treden in de genoemde verplichting. 13. Bij de overdracht van de andere eigendommen in het bouwplan begrepe'n, niet bedoeld onder 12 zul- len in elke akte van overdracht moeten worden opge- nomen aile andere in dit besluit opgenomen bepalin- gen en voorwaarden, terwijl onverschillig of die op- neming al dan niet is geschied alle opvolgende eige- naren treden in de genoemde verplichtingen 14. Bij niet nakoming door de Maatschappij van de hierboven onder 12 en 13 omschreven vooiwaarde en verplichting zal door de Maatschappij eene boete van duizend gulden, of zooveel minder als de Raad zal bepalen, worden verbeurd voor elke overtreding ten bate der gemeentekas van Heemstede, te betaien bin- nen 14 dagen na daartoe strekkende aanmaning van Burgemeester en Wehouders van Heemstede, met dien verstande, dat nimmer eenige uitdrukkelijke in- gebrekestelling wordt vereischt. 15. Dit besluit wordt niet van kracht, dan nadat is overgelegd eene op zegel gestelde en door de Maat- schappij onderteekende verklaring: a. dat zij alle in dit besluit vervatte bepalingen en voorwaarden kent en zij zich daarnaar zal gedragen b. dat de Maatschappij zich verbindt toe te laten,

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 27