9 Januari 1913 6 dat de gemeente wegen en de rioleering in die wegen kosteloos worden aangesloten op de haar toebehoo- rende wegen en de rioleering daarin c. dat de Maatschappij zich verbindt om telkens, wanneer volgens verklaring en ten genoegen van den gemeente-opzichter een straat met b'eharding, rioleerir.g en andere voorgeschreven werken, over een lengte van ten minste 200 Meter is voltooid en is afgevverkt in aan'sluiting aan eene andere straat en dus eene verbinding vormt tusschen twee afgewerkte straten, die straat of dat gedeelte met eventueel daarbij geiê- gen plantsoen of de daarlangs gelegen gedempte sloot voor zoover een en ander is het eigendom der Maat- schappij om niet aan de gemeente over te dragen, welke overdracht niet alleen den ondergrond zal om- vatten, maar ook de beharding, rioleering, beplanting en alle verdere uitgevoerde en nog uit te voeren wer- ken, terwijl vôör de overdracht zal moeten vvorden o- vergelegd eene verklaring van het bestuur van den Veenpolder inhoudende, dat de overgedragen gronden zijn vrijgesteld van polderlasten, hetzij doordat zij be- hooren tot die genoemd in de Iste alinea van art. 9 van het Bijzonder Reglement van Bestuur voor deri Veenpolder onder Heemstede én Haarlem vastgesteid door de staten van Noordholiand bij besluit van 15 December 1908 No. XXXVIII Prov. Blad No. 28 van 1909 welke niet in den omslag zijn begrepen het zij doordat daarvan de polderlasten zijn afgekocht voi- gens de 2de alinea van art. 8 van genoemd Regle- ment d. dat de Maatschappij zich verbindt de straten met trottoirs, beplanting, rioleering, putten, kolken en aansluitingen gedurende een jaar na de overdracht ten genoegen van Burgemeester en Wethouders te onder- houden en alsdan alles in goeden staat op te leveren zullende zij eventueele gebreken voor hare rekening ten genoegen van Burgemeester en Wethouders her- stellen e. dat de Maatschappij bij niet nakomlng van deze hare verplichtingen onder genoemd, Burgemeester en Wethouders machtigt om het gebrekkige voor ha- re kosten van gemeentewege te herstellen f. dat de Maatschappij bij de overdracht van de straten aan de gemeente zal betalen een bedrag van f U.25 per M2. overgenomen bestrating ter tegemoet koming in de eerste kosten van onderhoud

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 28