Wijziging OTereenkomst Gasle?ering aan Bennebroek januari 1913. De Raden der Gemeenten Heemstede en Benne- broek, Gelet op de gemeenschappelijke regeling inzake gaslevering, vastgesteld door den Raad der Gemeen- te Heemstede 2 Juli 1908 en door den Raad der Ge- meente Bennebroek 30 Juni 1908, goedgekeurd voor zooveel noodig door Gedeputeerde Staten van Noord- holland bij hun besluit van 15 Juli 1908, No 83; Hebben besloten te bepalen le. De Gemeente Bennebroek maakt geen be- zwaar tegen het leggen, hebben, onderhouden en vervangen door de gemeente Heemstede van eene gasleiding met alles wat daartoe behoort ten behoe- ve van de gaslevering in Vogelenzang Op deze gasleiding met alles wat daartoe behoort is de derde alinea van artikel 10 van bovenaange- haalde regeling niet van toepassing, met dien verstan- de, dat wanneer de regeling tusschen de gemeenten Bennebroek en Heemstede niet mocht worden ver- lengd, de gemeente Heemstede aan de gemeente Beunebroek na afloop dier regeling een recognitie zal betalen van tien gulden voor ieder jaar, dat de gemeente Heemstede nog gebruik maakt van deze gasleiding met alies vvat daartoe behoort ien behoeve van de gaslevering in Vogelenzang. 2e. Met ingang van 1 Januari 1913 wordt de som van f 12.50 genoemd in de tweede alinea van arti- kel 5 dier regeling gesteld op f 7.50 3e. Door de gemeente Heemstede wordt het bui- zennet in de gemeente Bennebroek verlengd in den Rijksstraatweg tot en met het huizencomplex Ber- gendal zonder toepassing van artikel 3 dier regeling. Deze verlenging zal worden uitgevoerd tegelijk met den aanleg der buizen naar en in Vogelenzang of uiterlijk binnen zes maanden daarna

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 5