I. Wijziging loivplai Mkûni Januari 1913. l)e Raad der (lcmeente Heemstede Gezien een op 1 Juli 1912 ingekomen adres van de Exploitatie Maatschappij van onroerende goederen „ZUIDERHOUT", waarbij wordt verzocht art. 12 van het raadsbesluit van 22 Augustus 1911 zoodanig te willen wijzigen, dat de walschoeiing langs het Zui- der-Buiten-Spaarne (die daarbij is aangegeven in ge- wapend beton) mag gemaakt worden van hout evenals zulks het geval is bij die langs het Haarlemmerhout- park; Gelet op het advies van Burgemeester en Wct- houders, dd. 23 Juli 1912, aangebodên in de raadsver- gadenng van 28 Augustus 1912; Gehoord het nader voorstel van Burgemeestcr en Wethouders om, in vcrband met de sedert gevoerde onderhandelingen met de Maatschappij, artikel 12 van meergenoemd raadsbesluit te wijzigen voor zoover bc- treft de walbeschoeiing en daarvoor eene nieuwe regc- ling in de plaats te stellen, waarbij wordt bepaald, dat de Maatschappij ecn bedrag zal storten, waarvoor dan de gemeente geheel voor hare rekening eene beton- schoeiing zal laten maken; Gelet op het advies van den Gemeente-Opzich- ter, dd. 27 December 1912; BE8LUIT: A. Ter vervanging van het bepaalde bij de eerste tien zinsneden van art. 12 van het raadsbesluit van 22 Au- gustus 1911 het volgende vast te stellen V°or het maken van eene betonschoeiing lantr.s de aan te leggen straat, de Zonnekade, die wordt be- grensd door het Zuider-Buiten-Spaarne, te beginnen bij de grens met het Haarlemmerhoutpark tottwee Meter voorbij het geprojectecrde eindpunt van die kade moet door de Maatschappij ten kantore van den Ont- vanger der gemeentc Heemstede binnen eene maand

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 7