1913. 2. Artikel 1. De Gemeente Bloemendaal verleent aan de Gemeen- te Heemstede de concessie tot het leggen en hebben van gasbuizen, het plaatsen van toestellen. kortom het uitvoeren en instandhouden van alle installaties, wel- ke in den ruimsten zin noodig geacht worden voor de levering van gas in het verlichtingsgebied omvat- tende het Zuidelijk deel der gemeente Bloemendaal ten Noorden begrensd door eene lijn, voerende langs den weg van Heemstede naar Woestduin en verder den Leyweg. een en ander als nader aangeduid door eene roode lijn in de bij deze overeenkomst behoorende, door beide partijen gewaarmerkte en onderteekende teekening. Het hierbedoelde verlichtingsgebied zal hierachter kortheidshalve worden aangeduid door den naam Vo- gelenzang De in de eerste alinea van dit artikel bedoelde we- gen worden geacht tot Vogelenzang te behooren. De Gemeente Bloemendaal zal van de Gemeente Heemstede geenerlei recognitie, in welken vorm ook, mogen vorderen voor het uitvoeren en hebben van de installaties als bovenbedoeld. Art. 2. De Gemeente Heemstede zal zoodra mogelijk na het tot stand komen van deze overeenkomst voor hare rekening doen aanleggen een gasbuizennet naar en in Vogelenzang, zooals dit in blauw is aangegeven in de in art. 1 bedoelde teekening, met dien verstan- de dat, waar vergunningen van derden noodig zijn voor het uitvoeren en hebben van installaties, als in artikel 1 bedoeld, en zoodanige vergunningen niet door de gemeente Heemstede van die derden verkre- gen mochten kunnen worden, de gemeente Heemstede ontheven wordt van het leggen van gasbuizen ter plaatse, tot tijd en wijle zoodanige vergunningen ver- kregen zijn. Zij neemt op zich de geheele installatie voor de openbare gas-straatverlichting bedrijfsvaardig in te rich- ten volgens aanwijzing van de Gemeente Bloemendaal. De aanlegkosten der openbare gas-straatverlichting, zoomede die van eventueele uitbreiding daarvan, waar- in niet begrepen zijn de kosten van het in het eerste

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 10