1913. 3.— lid bedoelde gasbuizennet, zullen, berekend naar den kostenden prijs, gebracht worden op een door beide partijen te teekenen staat en vergoed worden door de Gemeente Bloemendaal op de volgende wijze Jaarlijks zal aan de Gemeente Heemstede worden uitgekeerd lo. Voor aflossing a. Van het totaal bedrag der aanlegkosten bij het begin der exploitatie, een bedrag van vier procent. b Van het totaal bedrag. der aanlegkosten van uit breiding, het bedrag dier kosten, gedeeld door het aantal jaren (en gedeelten van een jaarf dat de con- cessie na het maken dier kosten nog zal loopen, tot- dat het totaal bedrag dier kosten geheel is afgelost 2o Een bedrag van vier procent van de onafge- loste aanlegkosten bovenbedoeld, als rente daarover. De Gemeente Bloemendaal is bevoegd, in overleg met de Gemeente Heemstede, de aanlegkosten der openbare gas-straatverlichting sneller of op eenmaal af te lossen, blijvende evenwel het materiaal, tijdens den duur dezer overeenkomst ook na geheele aflos- sing, onder toezicht van de Gemeente Heemstede. Voor de renteberekening zal een deel van eerie maand als eene geheele maand (is gelijk een twaalfde deel van een jaar) worden berekend. Uitbreiding van de openbare gas-straatverlichting, tegen de uitkeeringen als bovenbedoeld, kan door de Gemeer\te Bloemendaal ten allen tijde worden verlangd. Art. 3. De Gemeente Heemstede heeft het recht het gas- buizennet in Vogelenzang uit te breiden, wanneer en waar haar dit gewenscht voorkomtvoor het verkrijgen van daarvoor eventueel benoodigde vergunningen van derden heeft de gemeente Heemstede zelve te zorgen. Bij de toepassing van artikel 2 primo b. en 2o. ko- men de aanlegkosten van zoodanige uitbreiding alleen dan in aanmerking, wanneer de Raad der gemeente Bloemendaal, de bedoelde uitbreiding nuttig of noodig heeft geoordeeld. De Gemeente Bloemendaal heeft het recht eene uitbreiding van het gasbuizennet te eischen, zoodra door haar op de te leggen hoofdleiding gedurende zts achtereenvolgende jaren, per kalenderjaar een aan-

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 11