Zjd 1913. 4. - tal kubieke meters gasverbruik wordt gegarandeerd, gelijkstaande met zeven procent van het bedrag der aanlegkosten uitgedrukt in centen. Wordt het gegarandeerd aanta! kubieke meters niet bereikt, dan vergoedt de Gemeente Bloemendaal aan de Gemeente Heemstede voor elken kubieken meter minder verbruik 2 cents (twee cents). Het buizennet zal voorts, ook zonder verbruikga- rantie op verzoek van de Gemeente Bloemendaal wor- den uitgebreid, wanneer deze er voor zorgt, dat de eventueele voor de uitbreiding benoodigde vergunnin- gen van derden, aan de Gemeente Heemstede worden verleend, en de Gemeente Bloemendaal de kosten dezer uitbreiding vergoedt tegen den kostenden prijs, blijvende evenwel de bewuste uitbreiding, tijdens den duur dezer overeenkomst eigendom van de Gemeen- te Heemstede. ln dit geval worden echter deze aan- legkosten niet opgenomen onder de tolale aanlegkos- ten, bedoeld in artikel 9 noch onder die bedoeld in artikel 3 dezer overeenkomst. Art. 4. Zoodra de gasinstallatie in en naar Vogelenzang bedrijfsvaardig is, zal met de gaslevering een aanvang worden gemaakt op een nader door partijen in ove leg vast te stellen dag en uur, van welk laatste tijd- stip eene door beide partijen gewaarmerkte aanteeke- ning zal worden gesteld op deze overeenkcynst. De Gemeente Heemstede zal alsdan, in normale omstandigheden, ter beoordeeling van den Directeur der Gemeente-Gasfabriek te Heemstede, gas leveren van zooveel mogelijk dezelfde hoedanigheid, als door haar voor verlichtings-, verwarmings- en krachtdoel- einden in Heemstede wordt geleverd, zonder dat noch- tans bij tijdelijke verhindering of stoornis.de Gemeen- te Heemstede tot eenige schadevergoeding kan wor- den verplicht. Tenzij ingeval van overmacht, zal deze tijdelijke verhindering of stoornis niet langer mogen duren dan tweemaal vier en twintig uur. De Gemeente Heemstede zal zorg dragen, dat de druk in eenig punt van haar buizennet in Vogelenzang niet minder bedraagt dan de druk welke overeenkomt met een kolom van 38 m.m. water, met dien verstan- de, dat indien op eenig tijdstip niet wordt voldaan aan

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 12