19J3. 5,— dezen eisch, zij ten spoedigste zoodanige maatregelen heeft te treffen, dat in dit gebrek afdoende wordt voorzien. Geschiedt deze voorziening niet binnen vier maan- den, nadat de Gemeente Heemstede door de Gemeen- te Bloemendaal op de onvoldoende drukking schrifte- lijk opmerkzaam is gemaakt. zoo verbeurt de Gemeen- te Heemstede ten bate van de Gemeente Bloemendaal eene boete van vijf gulden voor elken dag verzuim. Art. 5. De gasprijzen in Vogelenzang houden verband met die in Heemstede. De prijs van het gas geleverd over den gewonen gasmeter, zal, zoolang en telkens wanneer het totaal van het in één kalenderjaar door alle (gewone- en munt-) gasmeters geregistreerde gasverbruik, buiten en behalve het verbruik der openbare straatveriichting, beneden 80000 M3 blijft, een halve cent per M3 hoo- ger zijn dan die, welke in Heemstede voor het gas over den gewonen gasmeter betaald wordtwordt het liierbedoeld verbruik bereikf, of overschreden, dan worCt de prijs gelijk gesteld aan dien voor het gas ge- meten over den gewonen gasmeter in Heemstede. Deze gelijkstelling gaat in met den aanvang van het kalenderjaar volgende op dat, waarin een verbruik van 80000 M3. is bereikt of overschreaen, terwijl de- ze gelijkstelling weer ophoudt met den aanvang van het kalenderjaar, volgende op dat, waarin gebleken is, dat het verbruik minder dan 80000 M3 bedroeg. De prijs van het gas, geleverd over den muntmeter zal, onder alle omstandigheden. één cent hooger zijn dan die van het gas, geleverd over den gewonen gas- meter in Vogelenzang. De prijs van het gas, verbruikt door de openbare straatverlichting, zal onder alle omstandigheden, gelijk zijn aan die voor het gas, gemeten over den gewo- nen gasmeter in Heemstede. Art. 5a. De hoeveelheid gas verbruikt door de openbare straatverlichting, zal door de Gemeente Heemstede aan de Gemeente Bloemendaal in rekening worden gebracht, naar den maatstaf van het aantal branauren en het gasverbruik per uur, van elk der lantaarnbran- ders in het bijzonder.

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 13