JLô 1913. 6. Voor het in de vorige alinea bedoeld gasverbruik per uur van elk der lantaarnbranders in het bijzonder, geldt het normale uurverbruik dat voor elk sys- teem van lantaarnbrander wordt bepaald, door den Di- recteur der Gemeente-Gasfabriek te Heemstede in overleg met en in bijzijn van een door de Gemeente Bloemendaal aan te wijzen deskundige. Voor de vaststelling van het aantal branduren, geldt de tijdruimte, aanvangende op het tijdstip van ontste- ken en eindigende op dat van blusschen. Als tijdstip van ontsteken geldt het uur, waarop de eerste der te ontsteken lantaarns moet zijn ontstoken, als tijdstip van blusschen dat, waarop de eerste der te blusschen lantaarns mag zijn gebluscht. Voor iederen lantaarnbrander, welke voorzien is van een zoogenaamde dagvlam zal door de Gemeente Heemstede aan de Gemeente Bloemendaal ook wor- den in rekening gebracht het gasverbruik der dag- vlam naar den maatstaf van het aantal dagvlam- branduren en een verbruik van b Iiter gas per dag- vlambranduur. Voor de vaststelling van het aantal dagvlambrand- uren geldt de tijdruimte, aanvangende op het tijdstip van blusschen en eindigende op het tijdstip van ont- steken, als bedoeld in de 4de alinea van dit artikel, echter met dien verstande, dat, wanneer deze tijdruim- te meer dan 24 uren omvat, slechts 24 uren als dag- vlambranduren zullen gelden. Art. 6. Het onderhoud en de bediening van het materiaal der openbare gas-straatverlichting, inbegrepen het in- standhouden, schoonmaken, ontsteken en blusschen, kortom, al wat tot eene goede voorziening der straat- verlichting behoort, geschiedt door de Gemeente Heem- stede voor rekening van en in overleg met de Ge- meente Bloemendaal. De rekening der hierbedoelde kosten wordt, op voor dergelijke werken gebruikelijke wijze, opgemaakt door den Directeur der Gemeente-Gasfabriek te Heemstede. Het ontsteken en blusschen der lantaarns van de openbare straatverlichting geschiedt volgens door de Gemeente Bloemendaal te verstrekken, maandelijksche verlichtingsstaten, welke telkenmale, minstens 24 uren

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 14