JLo 1913. 7. voor den eersten verlichtingstijd in den betrokken staat genoemd, ten kantore van den Directeur der Gasfabriek te Heemstede tegen ontvangbewijs zullen worden ingeleverd. Deze staten vermelden voor elken dag, waarop de openbare straatverlichting of een deel daarvan zal bran- den, één tijdstip van ontsteken en een of twee tijdstip tpen) van blusschen van alle dien dag te ontsteken lantaarns. Alle te ontsteken lantaarns moeten ontstoken zijn binnen twintig minuten na het in den verlichtingsstaat genoemde tijdstip van ontsteken. Tusschentijdsche wijziging van een reeds ingedien- den verlichtingsstaat, wordt zoo tijdig mogelijk mede- gedeeld aan den Directeur der Gasfabriekte Heemstede. Art. 7. Het recht tot het aanleggen of herstellen van hoofd- en dienstbuizen binnen Vogelenzang berust, voor zoo- ver dit door de Gemeente Heemstede wenschelijk wordt geacht, uitsluitend bij de Gemeente Heemstede. De Gemeente Heemstede is bevoegd tot het aan- leggen of wijzigen van binnenleidingen en het verrich- ten van alle werkzaamheden aan de gasjnstallatie achter den gasmeter. Is voor deze werkzaamheden opbreken van den weg noodig, dan geschiedt vooraf kennisgeving aan Burge- meester en Wethouders van Bloemendaal in spoed- eischende gevallen- uitsluitend ter beoordeelmg van den Directeur der Gemeente Gasfabriek te Heemstede- kan het werk worden aangevangen vöôrdat kennisgeving is gedaan, in welk geval echter deze kennisgeving alsnog spoedigst en wel uiterlijk binnen 24 uren na den aanvangvan het werk behoort te geschieden. Bij elke ontgraving vanwege de Gemeente Heem- stede is deze uitsluitend verantwoordelijk voor de vei- ligheid van den weg en zal zij voor hare rekening voorzien, in de vereischte afzetting en waarschuw- verlichting. Na de uitvoering van werkzaamheden in den weg worden de gemaakte sleuven in dunne lagen, onder voortdurend goed aanstampen, spoedigst gedicht en het weg-oppervlak ter plaatse gebracht in den toestand waarin het verkeerde vöor de opbreking.

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 15