1913 8. Al deze werkzaamheden worden volgens aanwijzing van de Gemeente Bloemendaal verricht door en voor rekening van de Gemeente Heemstede, die tevens ge- durende vier maanden aansprakelijk blijft voor de her- stelling van eventueel verzakte gedeelten van den weg, ter plaatse waar deze is opgebroken geweest. Bij nalatigheid noodigt de Gemeente Bloemendaal de Gemeente Heemstede uit om binnen een bepaal- den termijn alsnog voor de herstelling te zorgen Voldoet de Gemeente Heemstede niet aan deze uit- noodiging, dan heeft de Gemeente Bloemendaal het recht zelve de herstelling te doen uitvoeren voor re- kening van de Gemeente Heemstede. Art. 8. Levering van gas in Vogelenzang geschiedt, behou- dens het in deze overeenkomst omtrent de prijzen be- paalde, geheel overeenkomstig de Verordening rege- lende de voorwaarden voor de levering van gas over den gewonen meter en over den muntmeter door de Gemeente-Gasfabriek te Heemstede gelijk deze is vastgesteld bij besluit van den Raa dier Gemeente d.d. 1 September 1908, benevens overeenkomstig de daarin aangebrachte of nader aan te brengen wijzigingen. Art. 9. De concessie is uitsluitend en wordt verleend en aanvaard tot 25 (vijf en twintig) jaren na den dag, be- doeld in art. 4 dezer overeenkomst. De Gemeente Bloemendaal verbindt zich tijdens den duur dezer overeenkomst aan derden geen concessie te verleenen tot het leveren van gas in Vogeienzang, noch zelve gedurende dien tjjd gas aan derden in Vo- gelenzang te zullen leveren, noch zelve gas te ver- vaardigen ten behoeve van hare eigendommen of de straatverlichting in Vogelenzang. Bij overtreding dezer bepaling verbeurt de Gemeen- te Bloemendaal telkenmale, voor elke geconstateerde overtreding, eene boete van EEN DUIZEND GULDEN (f 1000.—) ten bate van de Gemeente Heemsteüe. De Gemeente Bloemendaal is bevoegd na 10, 11 of meer jaren, gerekend van den dag, als bedoeld in art. 4, de gaslevering in Vogelenzang, zoowel ten be- hoeve van derden, als van hare eigendommen en de

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 16