JU 1913. 9. openbare straatverlichting. zelve ter hand te nemen, mits zij van het voornemen daartoe minstens één jaar te voren schriftelijk kennis geeft aan de Gemeente Heemstede, onder mededeeling van den juisten datum, waarop zij aan dit voornemen gevolg wenscht te geven. In dit geval is de Gemeente Bloemendaal verplicht van de Gemeente Heemstede over te nemen het bui- zennet, de dienstleidingen, de gasmeters en muntgas- installaties, kortom alles wat in den meest ruimen zin tot de gasinstallatie in Vogelenzang behoort en tevens eigendom is van de Gemeente Heemstede, tegen con- tante betaling van lo. het totaal bedrag van de gedurende de eerste tien jaren gemaakte aanlegkosten, verminderd met 4 pCt. daarvan voor elk jaar, dat de concessie langer heeft geduurd dan 10 jaar, gerekend van den dag als bedoeld in art. 4, en 2o. de respectievelijke bedragen der aanlegkosten in de verdere jaren, verminderd met 4 pCt. van elk dier bedragen, over elk vol jaar, verstreken sinds het jaar, waarin de respectievelijke aanlegkosten z^n ge- maakttevens worden alsdan tegelijkertijd terugbetaald de nog riet afgeloste aanlegkosten, voorkomende op den staat. bedoeld in art. 2. Ter vaststelling van de totale aanlegkosten boven- genoemd, zal uiterlijk binnen twee maanden na afloop van elk kalenderjaar door de Gemeente Heemstede aan c'e Gemeente Bloemendaal gespecificeerde opgaaf worden gedaan der aanlegkosten, der in dat jaar ten behoeve der gas-exploitatie gemaakte werken, eigen- dom van de Gemeente Heemstede. Indien de Gcmeente Bloemendaal overeenkomstig de bepalingen van dit artikel van hare bevoegdheid tot eigen gas-exploitatie gebruik maakt, vervalt deze overeerkomst op het tijdstip, bedoeld in de 4de ali- nea van dit artikel. Ingeval de Gemeente Bloemendaal tijdens den duur dezer overeenkomst overgaat tot levering in Vogelen- zang van eenigen anderen vorm van energie, welke in hoofdzaak wordt aangewend tot het voortbrengen van licht, warmte en (of) kracht, ten behoeve van de straatverlichting, hare eigendommen of derden of wel aan derden concessie daartoe verleent met uitzonde- ring van de aan de Kennemer Electriciteit Maatschap- pij verleende concessie, is zij verplicht, tijdens den

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 17