Lû 1913 10. duur dezer overeenkomst aan de Gemeente Heemste- de iaarlijks eene schadevergoeding te betalen van EEN DUIZEND GULDEN (1000—) over elk kalen- derjaar of deel van een kalenderjaar, waarin zoodani- ge levering heeft plaats gehad. De betaling dezer schadevergoeding ontslaat de Ge- meente Bloemendaal evenwel in geenen deele van hare verplichtingen tot stipte nakoming dezer over- eenkomst. Art. 10. De beslissing over de eventueele verlenging dezer overeenkomst moet minstens één jaar voor het einde van den termijn, in art. 9 bedoeld, plaats vinden. Verlangt de Gemeente Bloemendaal deze verlenging niet, dan is zij verplicht het buizennet. de dienstlei- dingen, gasmeters en ar.dere installaties, kortom al wat tot de gas-exploitatie en in eigendom aan de Gemeente Heemstede binnen Vogelenzang behoort, tegen taxatie-waarde over te nemen. Art. 11. De taxatie, bedoeld in artikel 10. geschiedt voor rekening van de Gemeente Bloemendaal. door drie deskundigen, te benoemen als in artikel 15 omschre- ven. Ale basis van taxatie zal gelden de waarde, welke aan de installatie moet worden toegekend uit het standpunt van een goed fabrikant ten opzichte van de doelmatigheid, welke het geheel voor een gasbedrijf van de gemeente Bloemendaal te Vogelenzang bezit en van den toestand, waarin een en ander verkeert winstderving van de Gemeente Heemstede, als gevolg van het ophouden der over- eenkomst, mag niet in aanmerkirig genomen worden. Art. 12. De Gemeente Bloemendaal garandeert tijdens den duur van deze concessie te zullen betalen aan de Ge- meente Heemstede een gasverbruik ten behoeve der straatverlichting van minstens 5000 M8. per ka'ender- jaar. De Gemeente Bloemendaal neemt op zich het gas- verbruik in Vogelenzang zooveel mogelijk te zullen

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 18