Z-C 1913. 11.— bevorderen, terwijl zij aan de Gemeente Heemstede de bevoegdheid verleent, maatregelen ter bevordering van het gasverbruik in Vogelenzang te nemen. Art. 13. De betaling van hetgeen de Gemeente Bloemen- daal krachtens deze overeenkomst, schuldig is aan de Gemeente Heemstede, geschiedt, met uitzondering van de aflossing, bedoeld in art. 2, van de garantie-reke- ningen, bedoeld in artt. 3 en 12 en van de schadever- goeding, bedoeld in art. 9, kwartaalsgewijze de kwar- talen eindigen 31 Maart, 30 Juni, 30 September en 31 December van elk jaar. De eventueel volgens art. 9 opgelegde boeten zijn opeischbaar binnen tweemaanden na de geconstateer- de overtreding Binnen 14 dagen na het einde van elk kwartaal, wordt bij de Gemeente Bloemendaal eene rekening met bijbehoorende bewijsstukken ingediend, bevatten- de een gedetailleerde opgave der verschuldigde gelden. De rekening der jaarlijksche aflossing (art. 2) zoo- mede die der garanties (artt. 3 en 12) en van de scha- devergoec'ing (art. 9) worden telkens na afloop van een kalenderjaar opgemaakt en ingediend. Binnen 15 dagen nadat eene rekening is ingediend, geeft de Gemeente Bloemendaal aan de Gemeente Heemstede kennis, dat zij met de ontvangen rekening accoord gaat, of dat daartegen bezwaren bestaan on- der vermeldirig dier bezwaren bij gebreke van ee- nig bericht van de Gemeente Bloemendaal, zal dit voor de Gemeente Heemstede gelden, als accoordbe- vinding. Elke rekening wordt, binnen twee maanden na in- diening, voldaan ten kantore der Gemeente-Gasfabriek te Heemstede. Zijn tegen eenige rekeningen bezwaren ingebracht, dan vangt deze termijn aan met den dag, waarop ten aanzien dier bezwaren, zoo noodig onder toepassing van art. 16 dezer overeenkomst, is beslist De indiening der rekeningen van hetgeen de Ge- meente Bloemendaal, krachtens de artt. 4 en 7 te vorderen heeft van de Gemeente Heemstede, en de betaling dezer rekeningen, geschieden kwartaalsgewij- ze en overigens op geheel overeenkomstige wijze als hierboven aangegeven.

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 19