1913. 12,— Bij overschrijding van den termijn van betaling, in dit artikel aangegeven, verbeurt de in gebreke zijnde partij eene boete van VIJF GULDEN f 5.voor el- ken dag verzuim, ten bate van de wederpartij. De Gemeente Heemstede behoudt zich het recht voor. om onder hare aansprakelijkheid tegenover de gemeente Bloemendaal voor nakoming en behoorlijke uitvoering van deze gesloten overeenkomst tot gasle- vering de Gasfabriek door derden te doen exploi- teeren. Zoolang deze exploitatie door derden duurt, zullen de afrekeningen, die voor de Gemeente Heemstede het gevolg zijn dezer overeenkomst, geschieden met den exploitant direct, hetzij, wanneer zulks door de Gemeente Bloemendaai verlangd wordt, door tusschen- komst van Burgemeester en Wethouders van Heem- stede. Deze overeenkomst zal geacht worden te zijn ver- vallen, wanneer niet uiterlijk tweé jaren na het tot stand komen dezer overeenkomst, door de Gemeente Heemstede gas wordt geleverd in Vogelenzang. Alle geschillen omtrent de uitlegging of de toepas- sing van deze overeenkomst, worden in hoogste res- sort beslist door drie scheidslieden, oordeelende als goede mannen naar billijkheid. Deze scheidslieden worden benoemd door Burge- meester en Wethouders van Bloemendaal en door Burgemeester en Wethouders van Heemstede, dan wel zoo dit door een der partijen verlangd wordt, op ver- zoek van de meest gereede harer door de Arrondis- sements-Rechtbank te Haarlem. De kosten op derge- 'ijke scheidsrechterlijke uitspraak vallende, worden gedragen door de in het ongelijk gestelde partij. Aldus gedaan in de openbare vergadering van den JLo 1913. Art. 14. Art. 15. Art. 16. De Y«orzitter, De SecretariS;

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 20