JJ- Uitbreidiog en yerzwaring Gasbuizennet. 20 Februari 1913 De Raad der gemeente Heemstede Gelet op zijn besluit van heden. waarbij Burgemees- ter en Wethouders worden gemachtigd met de ge- meente Bloemendaal aan te gaan eene overeenkomst tot gasleverlng in die gemeerite te Vogelenzang Gelet op zijn besluit van 9 Januari 1913 tot wijzi- ging der overeenkomst van gaslevering aan de ge- meente Bennebroek, met welk besluit de Raad der gemeente Bennebroek zich heeft vereenigd in zijne vergadering van 7 Februari 1913 Overwegende, dat het wenschelijk is ter bevorde- ring van een regelmatigen druk van het gas in het Noord Westelijk gedeelte der gemeente de gasleiding in de Van Merlenlaan en in den Heerenweg, vanaf de Van Merlenlaan tot aan de Zandvoortschelaan te verzwaren Overwegende, dat het Ieggen van eene gasleiding in den Heerenweg ten Zuiden van de Van Merlenlaan en in de Prinsenlaan wenschelijk wordt geacht ter bevordering van een regelmatigen gasdruk in Benne broek; maar tevens om dat gedeelte van den Heeren- weg van eene behoorlijke verlichting, en de aan dat gedeelte van dien weg gelegen perceelen, van gas, te voorzien Overwegende dat het wenschelijk is tegelijk met de uitvoering der werken in Bennebroek volgens Raadsbesluit van 9 Januari 1913 de leiding in den Rijksweg aldaar door te trekken en door den Kenne- merbeekweg in verbinding te brengen met de leiding in de Schoollaan Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders naar aanleiding van de adviezen der Com- missie voor de Bedrijven, d.d. 4 Februari 1913 BFSLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen, uit te voeren de volgende werken lo. het leggen van gasbuizen van af Quatre-Bras te Bennebroek ten behoeve van de gaslevering aan de gemeente Bloemendaa! voor de verlichting in Vo- gelenzang, waarvan de kosten worden geraamd op f 8500

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 21