Sobsidie roeibootTeerdienst Zuider-Buiten- Spaarne. 20 Februari 1913. De Raad der Gemeente Heemstede Gelet op het adres van het Bestuur van de Veree- niging tot bevordering van de belangen van de beide oevers van het Zuider-Buiten-Spaarne gevestigd te Zuid-Schaikwijk, d.d. 25 Januari 1913, houdende ver- zoek haar voor het onderhouden van eenen roei- bootveerdienst tusschen de Gemeenten Heemstede en Haarlemmerliede en Spaarnwoude over het Zuider- Buiten-Spaarne ter plaatse van de Vijverlaan in het Haarlemmerhoutpark, een subsidie te wiilen verleenen van f 50.voor het jaar 1913; Overwegende, dat uit de mededeeling in dat adres, dat behalve 8 abonné's in het afgeloopen jaar 14563 personen van het veer hebben gebruik gemaakt, blijkt, dat het in eene bepaalde behoefte voorziet Gezien de overgelegde winst- en verliesrekening over 1912, alsmede de balans per 1 Januari 1913 Overwegende, dat uit de overgelegde begrooting van ontvangsten en uitgaven voor het jaar 1913 blijkt, dat het tekort der exploitatie zonder subsidie vermoe- delijk f 128.81 zal bedragen Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUiT Aan de Vereeniging voornoemd voor het jaar 1913 een subsidie te verleenen groot f 50.onder de vol- gende voorwaarden en bepalingen a. dat door de Gemeente Haarlemmerliede en Spaarnwoude een gelijk subsidie wordt verleend, b. dat binnen drie maanden na afloop var, het bedrijfsjaar aan Burgemeester en Wethouders der ge- meente wordt overgelegd ecn afschrift van de winst- en verliesrekening het roeibootveer betreffende over dat bedrijfsjaar alsmede van de balans. Gedaan ter openbare vergadering van den 20 Februari 1913. De Voorzittör,

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 5