27 Maart 1913. 10. Wijz. over- eenkomst gasl. Benne- broek. Gaslevering Vogelenzang Gratificatie Gem. Op- zichter. Volmacht stemmen Rijnland. d. Brief van idem, d.d. 26 Februari 1913, waarbij goedgekeurd wordt teruggezonden het raadsbesluit, d.d. 9 Januari 1913, tot wijziging rier overeenkomst tot gaslevering aan de gemeente Bennebroek e. Brief van Burgemeester en Wethouders van Bloemendaal, d.d. 14 Maart 1913, waarbij geteekend wordt teruggezonden een exemplaar der Overeenkomst tot Gaslevering door Heemstede aan Bloemendaal Vogelenzang f. Brief van den Gemeente-Opzichter, d.d. 13 Maart 1913, waarbij dank wordt betuigd voor de hem ver- leende gratificatie. g. Uitnoodiging om op 3 April a.s. deel te nemen aan de verkiezing van een Hoofdingeland en een Hoofdingeland-plaatsvervanger voor het le district van het Hoogheemraadschap Rijnland. De Voorzitter zegt dat de gemeente haar stem- recht niet kan uitoefenen zonder eene machtiging te hebben verleend. Nu het bezit der gemeente zooveel grooter wordt, is het wel gewenscht voor alle ver- kiezingen als gemachtigde aan te wijzen den Burge- meester, dan is men steeds klaar gewoonlijk wordt de gemeente door den Burgemeester vertegenwoordigd. Zonder hoofdelijke stemming wordt daarop het volgende besluit genomen. VOLMACHT. De Raad der gemeente Heemstede, Overwegende, dat het wenschelijk is, dat de gemeente als ingeland deel kan nemen aan de verkiezingen in het Hoogheemraadschap Rijnland Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT Als gemachtigde voor de uitoefening van het stem- recht der gemeente Heemstede voor de verkiezingen van Hoofdingelanden en Hoofdingelanden plaatsver- vangers van het Hoogheemraadschap Rijnland, te benoemen den Burgemeester der gemeente Heem- stede. h. De Voorzitter zegt dat in de vorige vergade- Zondagsar- rjng een besluit is genomen om aan de werklieden heid. uitbetaling te doen van overuren en Zondagsarbeid. Uitbetaling overuren

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 10