27 Maart 1913. 2. Artikel 1. Duur, Stroomsoort en Hoeveelheid. De Gemeente Haarlem verbindt zich. onder voorbe- houd dat haar op aannemelijke voorwaarden door de betreffende autoriteiten toestemming zal worden ver- leend tot het leggen, hebben, onderhouden en wegne- men van de hiervoor noodige electrische kabels met bijbehooren. tegenover de Gemeente Heemstede ge- durende 25 achtereenvolgende jaren electrische energie te leveren in den vorm van draaistroom met eene spanning van 6000 Volt, bij 50 perioden in de seconde voorloopig tot eene grootste belasting van 150 K. W. Wenscht de Gemeente Heemstede over een groo- ter vermogen te beschikken, dan geeft zij daarvan achttien maanden te voren kennis aan de gemeente Haarlem. Art. 2. Aanvang stroomlevering. De in artikel 1 bedoelde levering en mitsdien ook het vijf en twintig jarig tijdvak zal aanvangen op een nader tusschen partijen in gemeen overleg te bepalen dag en uur, van welk tijdstip een door beide partijen gewaarmerkte aanteekening zal worden gesteld op deze overeenkomst in duplo zullende evenwel bedoeld tijdstip in overeenstemming met het bepaalde in artikel 8, niet later bepaald worden, dan uiterlijk 8 maanden na het tot stand komen van deze overeenkomst. Art. 8. Uitsluiting van anderen De Gemeente Heemstede verbindt zich tegenover de Gemeente Haarlem om gedurende het in artikel 1 genoemde tijdvak a. de electrische energie ten behoeve van de open- bare verlichting en voor verdere Gemeentediensten en -bedrijven, voor zoover daarvoor electrische ener- gie gebruikt wordt, alsmede voor het verstrekken ha- rerzijds van electriciteit voor verlichting, verwarming en kracht aan derden, uitsluitend te betrekken van de Gemeente Haarlem De Gemeente Heemstede zal echter het recht heb- ben desgewenscht ten behoeve van hare gasfabriek

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 16