27 Maart 1913. 3. electriciteit met eigen middeien op te wekken zij za! echter ten behoeve van de voortgeleiding van de met eigen middelen opgewekte electriciteit geen geleidin- gen leggen in of over openbare Gemeente-gronden of -wateren. b. aan geen andere personen of lichamen dan aan de Gemeente Haarlem te zullen toestaan voor de ie- vering binnen de Gemeente Heemstede van electrische energie geleidingen aan te leggen of te hebben over of in openbare Gemeentegronden -wateren of andere Gemeente-eigendommen. Van de hierbedoelde electrische geleidingen zullen zijn uitgezonderd geleidingen ten behoeve van tractie telegrafie of telefonie, uurwerken en verder die elec- trische geleidingen, welke door of namens de Ge- meente Amsterdam ten behoeve van haar bedrijf der Duinwaterleiding zijn of zullen worden gelegd. Art. 4. Regelmatigheid der stroomlevering Overmacht en Storingen. De Gemeente Haarlem verbindt zich de aan de Gemeente Heemstede te leveren electrische energie steeds te leveren op eene wijze, zooals die verwacht kan worden van eene Centrale, naar de eischen des tijds ingericht. De verplichting tot stroomlevering door de Ge- meente Haarlem houdt op, wanneer en zoolang deze door overmacht verhinderd wordt aan hare verplich- tingen te voldoen. Indien partijen van gevoelen verschillen over de vraag, of eenige omstandigheid als overmacht aange- voerd kan worden, kan door partijen de beslissing van de in artikel 19 bedoelde scheidslieden worden ingeroepen. Wanneer storingen niet onverwacht optreden, geeft de Gemeente Haarlem aan de Gemeente Heemstede daarvan zoo spoedig mogelijk kennis, opdat deze ook hare afnemers tijdig kan waarschuwen. Tot uitvoering van werken aan geleidingen en toe- stellen zal de Gemeente Haarlem, behoudens beroep op de scheidslieden als bedoeld in artikel 19, dan slechts het recht hebben om de stroomlevering tijdelijk te doen ophouden, indien Burgemeester en Wethou- i.en van Heemstede daartoe vooraf toestemming heb- ben verleend.

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 17