27 Maart 1913 4 In spoedeischende gevallen moet deze toestemming wel gevraagd, doch behoeft het verleenen niet afge- wacht te worden. De Gemeente Heemstede verbindt zich de aanslui- tingen zoodanig te verdeelen, dat de drie phasen zoo- veel mogelijk gelijkmatig belast worden. Art. 5. Boete. Wanneer de Gemeente Haarlem in gebreke blijft stroom te leveren zonder dat zij zich kan beroepen op overmacht als bedoeld in artikel 4, dan vervalt zij in eene boete van f 50.voor het eerste en f 10,— voor elk volgend uur, waarin zij in gebreke blijft. De gemeente Haarlem zal geacht worden in gebre- ke te blijven stroom te leveren, wanneer de span- ning in het in artikel 6 bedoelde eindstation langer dan 10 minuten Iager is dan 90 pCt. van de span- ning, die de gemeente Haarlem ingevolge artikel 1 zou moeten leveren. Art. 6. P/aats van af/evering. De in artikel 1 bedoelde levering heeft plaats in het door de gemeente Haarlem voor hare rekening op te richten eindstation van hare hoogspanningska- bels, waarvan de plaats in overleg met de gemeente Heemstede zal worden bepaald binnen de grens der Gemeente Heemstede, nabij de gemeente Haarlem. Mochten er aan het verkrijgen van het terrein. waar- op dit station zal worden opgericht, kosten verbonden zijn, dan komen die geheel voor rekening der ge- meente Heemstede. De plannen van het eindstation zullen niet worden uitgevoerd, dan nadat de gemeente Heemstede daar- aan hare goedkeuring zal hebben gehecht, met dien verstande evenwel, dat, indien de gemeente Heemste- de 4 weken na het indienen der plannen, hare beslis- sing aan de gemeente Haarlem niet heeft medege- deeid, de plannen als goedgekeurd kunnen worden beschouwd. Art. 7. Voedingskabel. leneinde aan het bepaaide in artikel 1 te kunnen

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 18