27 Maart 1913 5. voldoen, legt de gemeente Haarlem voor hare reke- ning ééne geleiding naar het in art. 6 genoemde eind- station, terwij! zij garandeert, dat binnen twee jaren na den datum, waarop deze overeenkomst gesloten wordt eene tweede geleiding door en voor rekening van de gemeente Haarlem naar voornoemd eindsfa- tion gelegd zal worden deze geleiding of geleidingen zullen door de gemeente Haarlem worden onderhou- den. Voor het hebben en houden van deze geleidingen zal de gemeente Heemstede hoegenaamd geene re- cognitie, in welken vorm ook, van de gemeente Haarlem kunnen vorderen, terwijl de gemeente Heem- stede zorg draagt, dat, waar vergunning van derden noodig is voor het leggen hebben. onderhouden en wegnemen der bovenbedoelde geleidingen binnen de gemeente Heemstede. deze aan de gemeente Haarlem wordt verleend Art. 8. Inrichting van Eindstation en eigen net. De gemeente Haarlem zal in de plannen voor het eindstation, die zij ingevolge artikel 6 aan de goed- keuring van de gemeente Heemstede heeft te onder- werpen, opnemen eene afzonderlijke ruimte voor de uitgaande geleidingen der gemeente Heemstede. ln deze schakelruimte zal het noodige worden aan- gebracht tot het aansluiten der bedoelde geleidingen benevens afsluiters, beveiligingstoestellen en meters. De gemeente Heemstede draagt aan de gemeente Haarlem op, het maken en inrichten van de bedoeide schakelruimte, waarvoor de gemeente Heemstede aan de gemeente Haarlem zal vergoeden al hetgeen door laatstgenoemde uit dien hoofde betaald wordt, ver- meerderd met 10 pCt voor algemeene onkosten. De Gemeente Heemstede is bevoegd haar hoog-en laagspanningsnet naar eigen goeddunken aan te leg- gen en uit te breiden, echter met dien verstande dat al de aoor de gemeente Heemstede uit te voeren werken in alle opzichten voldoen aan de eischen der moderne techniek, in het bijzonder aan de veiligheids- voorschriften voor aanleg van hoog- en laagspannings- installaties, uitgegeven door het Koninklijk Instituut van Ingenieurs en eene groote veiligheid van bedrijf waarborgen.

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 19