27 Masrt f9l3. 9. Teneinde te voorkomen, dat de som, die de Ge- meente Heemstede in eenig jaar aan de Gemeente Haarlem betaalt, tengevolge van de hoogste totaa!- belasting, die het gevolg is van aansluitingen, die gedurende het geheele betreffende jaar op haar net waren aangesloten, afwijkt van die, welke zou volgen uit de formule A CX 0.024 Y wordt voor de eerste 5 jaren van deze overeenkomst bepaald, dat Cm 1.3C 12 Telkens na verloop van 5 jaren, zal de factor Cm. worden herzien en wel in dier voege, dat het jaar- üjks door de Gemeente Heemstede te betalen bedrag berekend volgens de formule Am Cm Xm 0.024 Ym. zooveel mogelijk overeenkomt met het bedrag, dat zou volgen uit de formule A CX 0.24 Y wanneer bij het bepalen van Xm en van X de stijging der aansluitingswaarde buiten rekening wordt gelaten. Mocht in eenig jaar blijken, dat uit de formule A CX 0.024 Y een lager bedrag volgt, dan hetwelk de Gemeente Heemstede in dat jaar heeft betaald, dan zal de Ge- meente Haarlem het verschi! tusschen de beide be- dragen aan de Gemeente Heemstede restitueeren. Mocht in het eerste en het tweede jaar dezer over- eenkomst blijken, dat uit de formule A CX 0.024 Y een lager bedrag volgt dan één duizend gulden, dan zal door de gemeente Heemstede aan de gemeente Haarlem het verschil f 1000.A. bijbetaald worden. Mocht in het 3e, het 4e, of eenig later jaar dezer overeenkomst blijken, dat uit de formule A CX 0 024 Y een lager bedrag volgt dan DRiE DUIZEND gulden dan zal door de Gemeente Heemstede aan de Ge- meente Haarlem het verschil tusschen beide worden bijbetaaid ter tegemoetkoming in de kosten van aan I g der hoog- spannmgs geleidingen. De verrekening var. de verschillen, bedoeld in de

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 23