27 Maart 1913 11. rekeningen, zal door de Gemeente Heemstede per kalenderkwartaal ten kantore der Gemeente Electrische Centrale te Haarlem geschieden en wel in de eerste maand op ieder kalenderkwartaal volgende, alzoo voor het eerste, tweede, derde en vierde kwartaal achter- eenvolgens in de maanden April, Juli, October en Januari. Art. 13. Distribuüe-prijs. De Gemeente Heemstede verbindt zich, de electri- sche energie aan derden te leveren tegen een zooda- nig tarief, dat de gemiddelde prijs, die zij in eenig kalenderjaar per Kilo Watt-Uur ontvangt, vijf en twintig cent niet te boven gaat. Mocht na eenig kalenderjaar blijken, dat de Ge- meente Heemstede voor den door haar aan derden geleverden stroom meer dan 25 cent per Kilo-Watt- Uur heeft ontvangen, dan is zij verplicht den prijs zoo- danig te verlagen, dat de gemiddelde ontvangst per Kilo-Watt Uur in het volgend jaar gelijk aan of bene- den den prijs van 25 cent blijft. Art. 14. Vrijwaring voor schade. De Gemeente Haarlem vrijwaart de Gemeente Heem- stede voor alle gevolgen van ongevallen en schade welke aan derden of aan de Gemeente Heemstede mochten worden toegebracht tengevolge van de uit- voering van werken, die aan de Gemeente Haarlem ingevolge deze overeenkomst zijn of worden toege- staan, of het gevolg zijn van de aanwezigheid van electrische geleidingen der Gemeente Haarlem in of over openbare wegen of openbare wateren der Ge- meente Heemstede. Art. 15. Levering door Haarlem in Heemstede De Gemeente Haarlem verbindt zich geen nieuwe a nsluitingen tot levering van electrische energie aan ingezetenen der, of inrichtingen binnen de gemeente Heemstede te geven, of bestaande aansluitingen in stand te houden, tenzij met goedvinden of op verzoek

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 25