27 Maart 1913. 12. van de Gemeente Heemstede, met dien verstande evenwel, dat de gemeente Haarlem nooit tot zooda- nige levering van electrische energie door de ge- meente Heemstede zal kunnen worden verplicht. Art. 16. Overdracht bestaande aansluitingen De gemeente Haarlem verklaart zich bereid alle bestaande aansluitingen tot levering van electrische energie aan ingezetenen der gemeente Heemstede aan die gemeente over te dragen tegen vergoeding der aanlegkosten verminderd met vijf ten honderdt zoodra de in art. 1 bedoelde levering van electrische energie, overeenkomstig artikel 2 is aangevangen. Art. 17. Voortzelting en eindiging overeenkomst. Wanneer een der partijen deze overeenkomst niet wenscht voort te zetten, nadat het in artikel 2 bedoel- de vijf en twintig jarig tijdvak zal zijn verstreken, dan heeft zij daarvan ten minste twee volle kalenderjaren vöör die verstrijking, aan de andere partij schriftelijk kennis te geven. Wordt die schriftelijke kennisgeving niet gedaan, dan zal na afloop van den termijn van vijf en twin- tig jaren hiervoren bedoeld, deze overeenkomst stll- zwijgend van kracht blijven en met eenen opzeggings- lermijn van ten minste twee volle kalenderjaren steeds wederzijds opzegbaar zijn. In afwijking van het bepaalde in artikel 1 heeft de gemeente Heemstede het recht deze overeenkomst, met inachtneming van een opzeggingstermijn van ten minste twee volle kalenderjaren te doen eindigen, zoodra het totale energie verbruik, gerekend van den dag als bedoeld in art. 2, 2000000 Kilo-Watt-Uren heeft bedragen. Art. 18. Verwijdering werken na afloop. Na eindiging dezer overeenkomst zal de Gemeenle Haarlem gehouden zijn te zorgen, dat binnen drie maanden, nadat de levering van eiectrische energie door de Gemeente Haarlem aan de Gemeente Heem-

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 26