27 Maart 1913. 13. stede zal zijn gestaakf, hare v erken, voor zoover die zich in oî wel op de aan de Gemeente Heemstede toebehoorende eigendommen mochten bevinden, ver- wijderd zijn. Indien de Gemeente Haarlem hiermede in gebreke mocht blijven, dan zal de Gemeente Heemstede gerech- tigd zijn tot die verwijdering voor rekening van de Gemeente Haarlem over te gaan, zonder dat laatstge- noemde Gemeente op eenige schadevergoeding, van welken aard ook, aanspraak zal kunnen maken. De Gemeente Heemstede staat echter toe, dat de geleidingen behoorende tot het hoog spanningsnet, hetwelk zich uitstrekt rondom de Gemeente Haarlem en de aftakkingen door de Gemeente Haarlem ten haren behoeve hierop gemaakt, in hare gronden kun- nen blijven liggen, ook wanneer deze overeenkomst zal zijn opgeheven. Alle geschillen omtrent de uitlegging of de toe- passing van deze overeenkomst worden in hoogste ressort beslist door drie scheidslieden, oordeelende als goede mannen naar billijkheid Deze scheidslieden worden benoemd door Burge- meester en Wethouders van Haarlem, en door Burge- meester en Wethouders van Heemstede, dan wel, zoo dit door een der partijen wordt verlangd, op verzoek van de meest gereede harer, door de Arrondissements Rechtbank te Haarlem. De kosten op dergelijke scheidsrechterlijke uitspra- ken vallende worden gedragen door de in het onge- lijk gestelde partij. De op deze overeenkomst vallende kosten zijn voor rekening van beide partijen. Gedaan ter openbare vergadering van den 27 Maart Art. 19. Arbitrage. Art. 20. Kosten overeenkomst. 1913. De Voorzib

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 27