27 Maart 1913. 3. geling en zegt in de praktijk reeds lang eene mee- ning op dit punt te hebben gevormd. De heer Mr. Van Tienhoven zegt niet te weten, welke bezwaren er zijn om het ook voor particulieren mogelijk te maken, doch als de Voorzitter meent, dat geen voldoende waarborg bestaat, durft Spreker geen nader voorstel te doen en legt zich bij het voorge- stelde neer. De Voorzitter zegt dat, als er behoefte bestaat, later nog steeds kan worden beoordeeld, of nadere wijziging noodig is en deze dan kan worden aange- bracht. Zonder hoofdelijke stemming wordt het ontwerp- besluit daarna ongewijzigd vastgesteld. II. Wijziging lnstructie Directeur Gasfabriek en Waterl. II Voorste! tot wijziging der Instructie voor den Directeur der Gemeente Gasfabriek en-Duinwaterlei- ding te Heemstede. De Voorzitter deelt mede dat eene wijziging noo- dig is om overeenstemming te verkrijgen met het ingevoerde Werkliedenreglement het is om mogelijk te maken, dat geen cokes afgeleverd moet worden buiten uren waarop gewerkt wordt. De tweede wijzi- ging dient om de laatste alinea van art. 5 beter te maken. Dat het personeel toegelaten wordt, spreekt van zelf, doch als het niet meer genoemd wordt, kan de Directeur bij schorsing beter den toegang weigeren. Zonder hoofdelijke stemming wordt daarna onge- wijzigd vastgesteld het volgende besluit Wijziging Instructie voor den Directeur der Gemeente-Gasfabriek en-Waterleiding te Heem- stede. De Raad enz. III- III- Voorstel inzake electriciteitslevering door Haarlem. Electrici- teitslevering Qe Voorzitter zegt dat reeds vroeger een ontwerp- Haarlem. besluit der overeenkomst aan de Heeren is toegezon- den en daarin slechts zeer weinig wijzigingen zijn

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 3