27 Maart 1913. 6 kende langs voormeld nommer 1721 en ter zoodani- ge juiste grootte als bij latere kadastrale opme- ting zal blijken. Q. Het kadastrale perceel der gemeente Heemstede Sectie B nommer 1146 voormeld, met uitzonde- ring lo. van het gedeelte belend ten noorden door de strook vermeld onder K, ten westen door per- ceel Sectie B nommer 1145 voormeld, ten zuiden gedeeltelijk door het voormelde perceel nommer 1145 gedeeltelijk door de draadschering in bochtige lijn loopende ten noorden van het als bollenland in gebruik zijnde gedeelte van bedoeld perceel Sectie B nommer 1146 en ten oosten door eene Iijn loopende evenwijdig aan de westelijke kada- strale grens van de vaart Sectie B nommer 1233 op 12 Meters ten Westen daarvan, en 2o. van een strookje len Oosten van het perceel Sectie B nommer 347 voormeld zooals op het terrein door piketpalen is aangegeven, een en ander ter zooda- nige juiste grootte als bij latere kadastrale opmeting zal blijken. Zulks voor eene koopprijs van drie honderd achttien duizend gulden (f 318.000.)en onder de navolgende bepalingen en bedingen 1. De verkoopers waarborgen de koopster hunne bevoegdheid tot verkoop. 2. Het onroerend goed wordt verkocht zooals het door de verkoopers wordt bezeten, voetstoots, met alle daaraan verbonden heerschende en lijdende erf- dienstbaarheden, verplichtingen tot onderhoud en alle andere rechten en verplichtingen. zichtbare en verbor- gen gebreken 3. Verschil tusschen de werkelijke en de opgegeven maat zal aan geen der partijen eene vordering wegens over- of ondermaat kunnen geven. 4. De verkoopers waarborgen de koopster het rustig en vreedzaam bezit van het gekochte en levering vrij van hypotheek, met uitsluiting van meer- dere vrijwaring. 5. De koopster zal het gekochte kunnen aanvaarden vöör of op den eersten Juli 1900dertien met gestand- doening van alle thans van het verkochte loopende huurovereenkomsten; De notarieele akte van overdracht zal worden ge- teekend voor of uiterlijk op een Juli 1900dertien.

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 48