27 Maart 1913 7. 6. Alle lusten en Iasten van het verkochte komen vanaf den dag der aanvaarding ten bate en laste van de koopster, zullende op den dag van aanvaarding tusschen de verkoopers en de koopster eer.e verre- kening plaats hebben van alle loopende huren en belastingen. 7. De verkoopers behouden zich voor ten behoeve van zich en hunne rechtverkrijgenden het uitsluitend recht tot begraven in den bestaanden grafkeldei ge egen in het perceel Sectie B nommer 1279. Het onderhoud van dien grafkelder blijft voor hunne rekenine Wegens het begraven in dien grafkelder, die geen deel ooit zal mogen uitmaken van de Algemeene Begraafplaats, zullen door de gemeente Heemstede geene rechten geheven worden. 8 Het zal aan de gemeente Heemstede met geoor- loofd zijn voör een Juii 1900 drie en twintig het ge- kochte geheel of gedeeltelijk als bouwterrein te explot- teeren of te doen exploiteeren of daarvoorte verkoopen blijvende evenwel de gemeente Heemstede bevoegd om ook vöör dien datum voor den gemeentedienst of ten behoeve van de bewoners van de bestaanne huizen en hun personeel gebouwen te stichten of te doen stichten 9 Burgemeester en Wethouders der gemeente Heemstede verbinden zich te bevorderen, dat spoedig in het uitbreidingsplan der gemeente eene herziemng zal worden aangebracht, zoodat wordt aangewezen als bouwterrein, dat gedeelte van het perceel Sectie nommer 1031 dat gelegen is ten noord-oosten van eene lijn, die het verlengde vormt van de noordelijke grens tusschen het perceel Sectie C nommer 1082 en de strook die van laatstgenoemd perceel door de gemeente bij deze wordt gekocht. 10 De gemeente Heemstede ontslaat de verkoo- pers van hunne verplichtingen ten opzichte van de brug in den Glipper Achterweg Glipperweg zooals deze zijn omschreven in de akte verleden voor Willem Karel Loeff, destijds notaris te liaarlem den 10 Jum 1880, overgeschreven ten hypotheekkantore te Haarlem 24 Juni 1880, deel 437 nommer llb, wsardoor tevens wordt opgeheven het verband eener Inschrijving op het grootboek N S groot f 1000— ten behoeve der gemeente Heemstede gevestigd bij akte voor dien- zelfden notaris den 12 Juni 1882 verleden. H "T/l W>

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 49