27 Maart 1913. BOUWPLAN BOSCH EN VAARTHOEK. De Raad der Gemeente HEEMSTEDE; Gezien een adres, d.d. 8 Februari 1.1., met bijbehoo- rende teekening van C. van der Leek te Haarlem, waarbij vergunning wordt verzocht tot het aanleggen van eene straat op het kadastrale perceel gemeente Heemstede, Sectie B, No. 2381, gelegen aan den Hee- renweg; Overwegende, dat de ligging, richting en breedte der aan te leggen straat geheel is in overeenstemming met het uitbreidingsplan der gemeente, vastgesteld in de raadsvergadering van 28 Augustus 1912, goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Noord-Holland, d.d. 26 Februari 1913; Overwegende, dat er geen bezwaar bestaat het pro- fiel van de straat, op het uitbreidingsplan aange- geven met eene rijstraat van 7 Meter met aan beide zijden een trottoir breed 2.50 Meter aan te leggen met eene rijstraat van 6 Meter met aan beide zijden een trottoir breed 3 Meter, daar deze straat in de toe- komst geen drukke verkeersstraat zal worden en bij laatstgenoemde trottoirbreedte boomen in de trottoirs kunnen worden geplant, terwijl, mocht verbreeding van de rijstraat tot 7 Meter later gewenscht zijn, dit altijd nog zal kunnen geschieden; Overwegende, dat het wenschelijk is ook de over- dracht van de straat met bijbehooren aan de gemeente te regelen; Gelet op de bepalingen der Bouw- en Woningver- ordening; Gezien het advies der Gezondheidscommissie geze- teld te Bloemendaal d.d. en het advies van den Gemeente-Opzichter, d.d. 11 Februari 1913; Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 55