27 Maart 1913. 2 Heeft besloten Goed te keuren den aanleg door C. VAN DER LEEK te Haarlem (in dit besluit verder aangeduid met „adres- sant") van eene straat op het terrein kadastraal bekend Sectie B No. 2381 en eene straat langs den Heerenweg met twee uitgangen naar en in aansluiting met de bestaande bestrating van dien weg over het terrein kadastraal bekend Sectie B n°. 2380 zooals is aan- gegeven op de in dubbel overgelegde en gewaarmerkte teekening en zulks onder de volgende bepalingen en voorwaarden 1. dat de voor bouwgrond bestemde grond worde bebouwd in dier voege, dat onverminderd de bepalin- gen der bouw- en woningverordening minstens een derde deel van den voor elk perceel bestemden bouw- grond onbebouwd blijve en worde bestemd tot tuin of open plaats. 2. de kruinshoogte der straat op Sectie B n°. 2381 zal tenminste op 0.60 Meter boven N.A.P. moeten zijn en met eene geleidelijke helling moeten aansluiten aan de bestrating van den Heerenweg. De straat langs den Heerenweg zal moeten worden aangelegd op de hoogte nader door of van wege Burgemeester en Wet- houders aan te geven. 3. de straten zullen worden aangelegd met rijstraat en troittoirs overeenkomstig de breedten aangegeven op de bij dit besluit behoorende teekening. 4. aan het Westelijk uiteinde der straat op Sectie B n°. 2381 zal eene grondkeering moeten worden gemaakt van voldoende hoogte en van 4 c.M. grenen delen tegen 15 c.M. dikke kolderpalen. De palen voldoende lang en op afstanden van ten hoogste 1.30 Meter ge- plaatst. De delen en palen tweemaal te carbolineeren. 5. aan het zuidelijk einde der te maken straat langs den Heerenweg zal eveneens eene grondkeering moeten worden gemaakt van voldoende lengte en hoogte en verder geheel als onder 4 omschreven. Op de onder 4 en 5 genoemde uiteinden zal, volgens nadere opgave van of namens Burgemeester en Wethouders, een hou- ten hek voor afsluiting moeten worden geplaatst.

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 56