27 Maart 1913. 3 De onder 4 en 5 genoemde grondkeeringen zullen moeten worden versterkt met 7 stuks ankers elk lang 3 Meter en zwaar 3/4 Eng. duim, vierkant verbonden aan palen, lang 3 Meter en dik in omtrek minstens 50 c.M.. 6. de noodige ophoogingen zullen moeten geschieden met materiaal ten genoegen van Burgemeester en Wet- houders en mochten de ophopgingen eventueel reeds zijn geschied met materialen, welke de goedkeuring van Burgemeester en Wethouders niet kunnen weg- dragen, zoo zullen deze materialen van het voor straat bestenrde terrein moeten worden verwijderd en door ander materiaal ten hunnen genoegen moeten worden vervangen; 7. de beharding der rijstraten met inbegrip der goten zal moeten geschieden door bestrating op hun kant in in zuiver zand met eerste soort straatklinkers waalvorm, die van de trottoirs met quenasttegels in zuiver zand of blauwe klinkerdrielingen op hun kant in zuiver zand voor zoover betreft de trottoirs breed 3 Meter en met blauwe klinkerdrielingen op hun kant in zuiver zand voor zoover de trottoirs langs den Heerenweg betreft. Langs de rijstraten en de trottoirs, goed aansluitende aan de bestaande, zullen hardsteenen trottoirbanden moeten worden aangebracht van het bestaande model en dienovereenkomstig bewerkt van petit granit de l'Ourthe. Luiksche, Naamsche of soortgelijke mag niet worden gebruikt. De banden zwaar 0.15 bij 0.30 Meter. De rechte stukken lang ten minste 1.50 Meter en ten hoogste lang 2 Meter. De bochten in stukken met ten minste 1 Meter koorde. De afzonderlijke stukken goed sluitend met hol en dol in elkaar passend te bewerken. De banden te stellen in goed aangestampt zand, volgens het beloop der rijstraten en 15 cM. daar- boven. Voorzoover B. en W. het noodig oordeelen zal ten hunnen genoegen een kantdeel moeten worden geplaatst langs de buitenzijden der trottoirs. 8. De rioleering moet bestaan uit eivormige waterdich-

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 57