27 Maart 1913. 5 De op de teekening aangegeven 9 stuks straatkolken moeten zijn volgens model aanwezig ten Raadhuize dezer gemeente en ten minste wegen per stuk 140 K. G.zij moeten met dubbel verglaasde kruikaarden buizen inwendig wijd 0.15 Meter aan het hoofdriool worden aangesloten en de verbindingen moeten water- dicht met portlandcementspecie worden bewerkt. De straatkolken moeten voor het plaatsen roestvrij worden gemaakt en tweemaal met parafine worden bestreken. 9. De verlichting geschiedt, zoolang de straat op Sectie B. N° 2381 niet door de gemeente is overgenomen, niet voor rekening der gemeente. De gemeente zal het recht hebben in de straten kos- teloos gas-, water- en andere leidingen en buizen te doen leggen, zullende adressant verplicht zijn daarbij steeds zoo goed mogelijk zijne medewerking te verleenen en de gemeente verplicht zijn de straten minstens in denzelfden toestand op te leveren als ze deze bij het leggen der leidingen en buizen gevonden heeft, terwijl de gemeente het op het terrein van adressant te ver- strekken gas en duinwater zal leveren op dezelfde voorwaarden als in het overig gedeelte der gemeente en na overname der straat voor behoorlijke verlich- ting daarvan zal zorgen, naar gelang daartoe door uitbreiding der bebouwing de behoefte zal blijken. 10. voor het aanstellen van een Opzichter voortoe- zicht op de werkzaamheden van riolen- en straataanleg zal aan de gemeente door adressant moeten worden betaald een bedrag van f. 25,-per week of gedeelte van een week dat daaraan gewerkt wordt, eene week wordt geacht telkens in te gaan op Maandag. 11. De aanleg der straat zal in één gedeelte moeten geschieden. Gelijktijdig met den aanleg der straat zullen de be- stratingswerken langs den Heerenweg moeten geschie- den geheel volgens de teekening met de noodige aan- sluitingen aan de bestrating van en langs den Heeren- weg, waarvoor de noodige vergunning aan den Commissaris der Koningin door adressant moet worden aangevraagd.

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 59