27 Maart 1913. 6. V. Aankoop Wandel- bosch. V. Voorstel tot aankoop van een Wandelbosch. De Voorzitter deelt mede dat heden omtrent deze zaak een adres is ingekomen, d d. 27 dezer, van de Aîdeeling Heemstede der Algemeene Vereeniging voor Bloembollencultuur en verzoekt den Secretaris dit adres voor te lezen. De heer Waller komt ter vergadering. Na voorlezing van het adres, zegt de Voorzitter, dat hij even wil aanstippen, dat het adres niet is ge- richt tegen den aankoop zelve, integendeel de prijs zeer gunstig wordt geacht, doch alleen gevraagd wordt een gedeelte van het terrein af te staan voor bloem- bollencultuur. Uit de toelichting van Burgemeester en Wethouders, gevoegd bij het ontwerp-besluit, blijkt op blz. 7, dat er nog geen vast plan is, op welke wijze de gronden zullen worden gebruikt, alleen wordt aan- gegeven, zooals Burgemeester en Wethouders zich dat gedacht hebben, doch zij hebben zich nog voorbe- houden te zijner tijd een meer afgerond voorstel te doen. Waar het adres niet tegen de hoofdzaak is. zal nog bij het uitwerken der plannen met het daarin ver- melde rekening kunnen worden gehouden, als de Raad zich met den aankoop heeft vereenigd. Burgemeester en Wethouders stellen daarom voor dit adres in hunne handen te stellen om advies, teneinde daarop nader te letten bij het samenstellen van hun voorstel om- trent het gebruik der buitenplaats. Hiertoe wordt zonder hoofdelijke stemming besloten. De Voorzitter zegt, dat Burgemeester en Wethou- ders ter toelichting van het ontwerp-besluit mededee- len het volgende Heemstede, den 15 Maart 19l3. Aan den Raad enz. Spreker gelooft dat verdere toelichting overbodig

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 5