27 Maart 1913. 6 Voor den aanvang van eenige werkzaamheden moet minstens 1 week te voren kennis worden gegeven aan Burgemeester en Wethouders 12 Adressant is verplicht langs de straat op het per- ceel Sectie B. N° 2381 in het trottoir aan de zijde van de straatgoot boomen te planten op een onder- lingen afstand van ten hoogste 10 Meter, zullende de soort en hoedanigheid der boomen moeten zijn ten genoegen van Burgemeester en Wethouders. 13 Elke afzonderlijke woning op het bebouwings- plan te stichten zal eene jaarlijksche huurwaarde moeten hebben van tenminste driehonderdvijftig gulden, terwijl geen boven- en benedenwoningen zullen mogen worden gebouwd. Met het oog op de vereischte huurwaarde moeten de teekeningen van de te bouwen perceelen aan B. en W. van Heemstede ter goedkeuring worden aangeboden. 14. Alle voor dezen aanleg te gebruiken materialen moeten zijn van de beste in hun soort en alle boven- genoemde werken zullen moeten worden uitgevoerd en opgeleverd ten genoegen van Burgemeester en Wethouders aan wie vooraf een monster der te ver- werken straatklinkers, klinkerdrielingen, tegels, trottoir- banden, riolen en verdere materialen ter keuring moet worden gezonden. Tevens moeten zij in de gelegenheid worden ge- steld, om alle materialen voor het gebruik op het werk te doen keurenafgekeurde materialen mogen niet worden gebruikt. 15. Voor de perceelen in de aan te leggen straat op Sectie B n°. 2381 moet een strook van ten minste 3 Meter voor tuin worden bestemd, de gevels van de woningen langs den Heerenweg zullen op 20 Meter Meter uit de as van dien weg moeten worden ge- bouwd en de grond voor die woningen tot aan het aan te leggen trottoir langs den Heerenweg worden bestemd voor tnin. Door Burgemeester enWethouders kan worden toegestaan dat van de hiervoor genoemde strooken een gedeelte wordt ingenomen door een erker of uitbouw, welke erker of uitbouw ten hoogste 1 Me- ter buiten den voorgevel zal mogen uitsteken en niet

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 60