27 Maart 1913. 8 wanneer die volgens verklaring en ten genoegen van den Qemeente-Opzichter zijn afgewerkt en voltooid, voor zoover een en ander is het eigendom van adressant, om niet aan de gemeente over te dragen, welke over- dracht niet alleen den ondergrond zai omvatten, maar ook de beharding, rioleering, beplanting en alle verdere en nog uit te voeren werken. d. dat adressant zich verbindt de straat met trottoirs, beplanting, rioleering, putten, kolken en aansluitingen, ook als die werken op gemeente- of Rijksgrond moeten geschieden, gedurende een jaar na de overdracht, ten genoegen van Burgemeester en Wethouders te onder- houden en alsdan alles in goeden staat op te leveren zullende hij eventueele gebreken voor zijne rekening ten genoegen van Burgemeester en Wethouders her- stellen; e. dat adressant bij niet nakoming van deze zijne verplichtingen onder d genoemd, Burgemeester en Wet- houders machtigt om het gebrekkige voor zijnejkosten van gemeentewege te doen herstellen; dat adressant bij de overdracht van de straten, voor de door hem te maken bestrating, aan de ge- meente zal betalen een bedrag van /0.25 per M2. ter tegemoetkoming in de eerste kosten van onderhoud. g. dat adressant zich verbindt over te dragen de aan te leggen straat in hare volle breedte en diepte, zoodat het eigendom der gemeente onmiddellijk zal aansluiten aan de aan weerszijden van en achter die straat gele- gen terreinen; h. dat adressant de straat voor zoover die is aan- gelegd, onherroepelijk voor den openbaren dienst open- stelt, dat hij daaraan niets zal verrichten of toelaten, dat door derden iets verricht wordt, zonder goed- keuring van Burgemeester en Wethouders; i. dat adressant alle kosten op de overdracht vallende voor zijne rekening neemt. Dit besluit vervalt, indien de onder 19 genoemde verklaring niet binnen zes maanden na heden bij Bur- gemeester en Wethouders van Heemstede is ingekomen.

Raadsnotulen Heemstede | 1913 | | pagina 62